داورزنی: هدف از آکادمی آنلاین داوران ارتقا دانش است

رئیس فدراسیون والیبال درباره راه اندازی کانال آکادمی آنلاین داوران گفت: هدف دانش اندوزی داوران و مربیان است و در سایر بخش ها نیز این کار را انجام خواهیم داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کانال آکادمی ملی آنلاین داوران برای نخستین بار در کشور و بر اساس استانداردهای آموزشی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) راه‌اندازی شد.

محمدرضا داورزنی در گفتگو با سایت فدراسیون والیبال درباره راه اندازی کانال آکادمی ملی آنلاین داوران گفت: در راستای ارتقا دانش و توانمندی داوران، فدراسیون والیبال اقدام به تشکیل کانال آمادمی آنلاین داوران کرده است. تلاش بر این است با استفاده از تکنولوژی با داوران در سراسر کشور ارتباط نزدیک تری داشته باشیم.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: با توجه به تغییر و تحولاتی که در دنیای داوری در جهان اتفاق می افتد باید بتوانیم اطلاعات داوران را به روز رسانی کنیم. دیگر نباید نیاز باشد داوران از راه های دور به تهران بیایند، می توانند از طریق اینترنت آنلاین در کلاس های ارتقا شرکت کنند و دانش و اطلاعات خود را به روز کنند.

وی تاکید کرد: طبیعی است این اقدام را در سایر بخش های فدراسیون داریم و برنامه ریزی خواهیم کرد در حوزه آموزش و سایر حوزه ها از روش هایی استفاده کنیم که در دنیا استفاده می شود و توانسته کمک زیادی به ارتقا دانش داوران و مربیان کنند.

داورزنی در پایان گفت: بنابراین تلاش این است بتوانیم با استفاده از تکنولوژی شرایط بهتری برای دانش اندوزی و ارتقا دانش دست اندرکاران والیبال فراهم کنیم. با آکادمی آنلاین داوران آغاز کردیم و در سایر بخش ها اتفاق خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:

کولاکوویچ: می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم شکایت کنم

کاپیتان تیم ملی همچنان در حالت استندبای

 

 

تگ ها


والیبال محمدرضا داورزنی والیبال