داورزنی: والیبال امسال یک لیگ جذاب دارد

رییس فدراسیون والیبال گفت: وضعیت توزیع ازیکنان خوب در لیگ برتر امسال به گونه ای است که ۷، ۸ تیم می توانند با هم رقابت کنند....

به گزارش "ورزش سه"، رییس فدراسیون والیبال این روزها به شدت پیگیر آغاز لیگ برتر والیبال در موعد مقرر با رعایت پروتکل های بهداشتی است؛ لیگی که قرار است با حضور ۱۴ تیم برگزار شود.


محمدرضا داورزنی درباره برگزاری لیگ برتر والیبال گفت: قرار است از ۱۹ شهریورماه لیگ والیبال را آغاز کنیم. پروتکل ها را تنظیم کردیم و به ستاد کرونا فرستادیم تا بعد از تایید مسابقات را آغاز کنیم. فدراسیون جهانی والیبال هم تمهیدات خوبی در نظر گرفته و ما هم در فدراسیون تلاش زیادی انجام دادیم تا بعد از ۶ ماه وقفه دوباره رقابت ها آغاز شود. در نهایت امیدوارم اسفندماه خروجی خوبی از لیگ برای تیم ملی داشته باشیم که از فروردین ۱۴۰۰ کار خود را آغاز می کند.


وی درباره وضعیت مالی باشگاهها عنوان کرد: وضعیت باشگاهها نسبت به سال قبل از نظر مالی بهتر است. تقریبا همه باشگاهها ورودیه را پرداخت کردند و قسمتی از سنوات بدهی خود را نیز یا تسویه کردند یا چک دادند. این روزها اردوهای تدارکاتی و بازی های دوستانه هم برگزار می شود.
رییس فدراسیون والیبال ادامه داد: وضعیت توزیع ازیکنان خوب در لیگ برتر امسال به گونه ای است که ۷، ۸ تیم می توانند با هم رقابت کنند. مردم از پای گیرنده ها مسابقات جذابی را تماشا خواهند کرد و امیدوارم شاهد لیگ خوبی باشیم.


داورزنی درباره منابع مالی فدراسیون هم گفت: سعی کردیم وابستگی خودمان به منابع دولتی را کم کنیم و الان ۸۰ درصد از هزینه ها را خودمان با جذب اسپانسر تامین می کنیم. در آینده هدفمان این است که والیبال کاملا از بودجه دولتی بی نیاز شود؛‌ اگرچه بالا رفتن نرخ ارز و برخی موارد دیگر کار را سخت کرده است.

تگ ها


والیبال محمدرضا داورزنی