داورزنی کوتاه آمد؛ بازگشت سایپا در وقت اضافه؟

رییس فدراسیون والیبال برای حضور تیم های نامدار در لیگ برتر با وجود عدم تسویه برخی بدهی ها به آن ها فرصت دیگری داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه فدراسیون والیبال برای چندمین بار به طور رسمی مهلت تسویه حساب باشگاههای بدهکار را برای حضور در لیگ برتر سال ۹۹ تا ۲۸ تیرماه یعنی دیروز تمدید کرده بود، بازهم مشکل برخی از تیم های نامدار مثل پیکان و سایپا حل نشد.


با اینکه قرار بود شب گذشته اسامی تیم های حاضر در لیگ برتر به صورت رسمی برای شرکت در قرعه کشی مشخص شود، گویا رییس فدراسیون پیگیر کار دو تیم پیکان و سایپا است که بازیکنان مطرح زیادی را هم در اختیار دارند. 


رییس فدراسیون والیبال در این باره به ایسنا گفت: مدیرعامل پیکان با حضور در فدراسیون مقداری از بدهی را پرداخت کرد و الباقی مبلغ هم طی روزهای آینده تسویه می شود. مدیرعامل سایپا هم برای تعیین تکلیف به فدراسیون مراجعه خواهد کرد که فکر می‌کنم امروز (یک‌شنبه) این موضوع نیز برطرف شود. با پیگیری‌های فدراسیون تقاضای برخی بنگاه‌های اقتصادی برای حضور در لیگ بیشتر شده و با ما تماس گرفته‌اند تا وارد مسابقات شوند.‌ در کنار موضوعات تیم‌هایی چون پیکان و سایپا این مسائل را نیز بررسی می‌کنیم تا در صورت امکان این بنگاه‌ها در والیبال سرمایه گذاری کنند.


داورزنی از فرصت چند باره به باشگاههای بدهکار خبر داد و افزود: این موضوع مشکلی ایجاد نمی‌کند، قرعه کشی لیگ در ۲۰ مرداد ماه است و بعد از قرعه کشی طبیعتا کسی نمی‌توند وارد جدول شود. در تاریخی که اعلام کردیم حدود ۱۰ باشگاه کارها و تسویه حساب‌های خود را انجام دادند، اما با توجه به وضعیتی که در کشور حاکم است بعضی باشگاه‌ها وقت بیشتری خواستند تا مشکل را حل کنند. نهایتا تا فردا یا پس فردا پرونده لیگ را در این بخش می‌بندیم.

بیشتر بخوانید:

«مهلت»هایی که خریدار ندارد/دوتیم برای والیبال تعیین تکلیف می‌کنند

اگر سایپا شرایط مد نظر را انجام ندهد احتمال جدایی‌ام وجود دارد

 

 

تگ ها


والیبال محمدرضا داورزنی والیبال