داور آلمانی برای جدال حساس رئال مادرید-لیورپول

بازی رفت رئال و لیورپول از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را فلیکس بریش سوت خواهد زد....

به گزارش "ورزش سه"، کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا اسامی داوران بازی‌های سه‌شنبه شب در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد.

بر این اساس، قضاوت بازی خانگی رئال مادرید مقابل لیورپول در ورزشگاه آلفردو دی استفانوی شهر مادرید برعهده فلیکس بریش از آلمان خواهد بود. کمک‌های او، داور چهارم، داور و کمک داور VAR نیز همگی از کشور آلمان هستند.

بازی همزمان که میان تیم‌های منچسترسیتی و بوروسیا دورتموند در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برگزار می‌شود را هم اوویدیو هاتگان از رومانی سوت خواهد زد. دو دستیار او و داور چهارم این بازی هم رومانیایی هستند اما داور VAR و دستیار او از کشور ایتالیا هستند.

بریش که یک وکیل ۴۵ ساله است و از ۲۰۰۷ در فهرست بین المللی قرار دارد، ۷ آگوست گذشته دیدار برگشت یک هشتم نهایی سیتی و رئال در اتحاد را سوت زد که با برتری ۲-۱ سیتیزن ها به اتمام رسید.

او داور فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ بین رئال و یوونتوس هم بود که با برتری ۴-۱ کهکشانی ها و قهرمانی این تیم همراه شد.

او بازی برگشت رئال و آژاکس در یک هشتم نهایی ۱۹-۲۰۱۸ را داوری کرد که با شکست ۱-۴ رئال همراه شد. بریش یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل ۱۵-۲۰۱۴ بین رئال و اتلتیکو در برنابئو را هم سوت زد که با گل چیچاریتو به سود رئال تمام شد.

تساوی ۱-۱ بازی رفت یک هشتم نهایی فصل ۱۳-۲۰۱۲ رئال و منچستریونایتد، برتری ۳-۰ رئال بر آپوئل در یک چهارم نهایی فصل ۱۲-۲۰۱۱ و برتری ۴-۰ بر تاتنهام در فصل ۱۱-۲۰۱۰ و نیز پیروزی ۱-۲ بر میلان در دور گروهی فصل ۱۰-۲۰۰۹ از دیگر دیدارهایی است که بریش برای رئال قضاوت کرده است.

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیورپول رئال مادرید فوتبال