داور بازی استقلال - نفت مسجدسلیمان: وریا بعد از بازی عذرخواهی کرد

داور دیدار جام حذفینفت مسجد سلیمانواستقلالگفت: وریا غفوری را به دلیل اینکه صورتش را به صورتم چسباند از زمین اخراج کردم ......

داور دیدار جام حذفی نفت مسجد سلیمان و استقلال گفت: وریا غفوری را به دلیل اینکه صورتش را به صورتم چسباند از زمین اخراج کردم.

به گزارش مدال، ووریا غفوری در دیدار گذشته استقلال و نفت مسجید سلیمان با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد اما در پخش تلویزیونی مشخص نشد که چرا این بازیکن با کارت قرمز داور مواجه شده است.

 رضا کرمانشاهی داور این دیدار در خصوص صحنه اخراج غفوری گفت:خطایی در جریان بازی و در نزدیکی‌های خط کرنر رخ داد که من قصد داشتم فاصله دیوار دفاعی را برای تیم استقلال مشخص کنم. وقتی دیوار دفاعی در جایش ایستاد غفوری با حالتی که جنبه تمسخر داشت خطاب به من گفت: فاصله 20 متر است. من هم گفتم اینگونه نیست فاصله 9 متر و 15 است و شما سر جایتان بایستید.

وی افزود: تیم حریف از استقلال عقب بود و این حرکت بازیکن استقلال جنبه وقت تلف کردن داشت و وقتی دیدم 2-3 بار اینکار را تکرار کرد به او اخطار دادم. بعد از این حرکت غفوری نزد من آمد و صورتش را به پیشانی‌ام چسباند و چون طبق قانون این کار اخراج داشت به او کارت قرمز دادم ولی انصافا حرفی نزد.

کرمانشاهی تاکید کرد: بنا بر قانون بر این صحنه به این بازیکن کارت قرمز دادم ولی گزارش دیگری در مورد غفوری رد نکردم چون انصافا او حرفی نزد و بعد از بازی هم به رختکن داوران آمد و به همراه اصغر حاجیلو عذر‌خواهی کرد و گفت در آن لحظه تمرکز نداشته است.

تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل نفت مسجد سلیمان در مرحله بعد جام حذفی به مصاف سایپا خواهد رفت.

 

تگ ها


استقلال جام حذفی فوتبال