داور بازی برگشت چلسی و رئال مادرید اعلام شد

دانیله اورساتو به عنوان داور دیدار حساس چلسی و رئال در استمفوردبریج برگزیده شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چهارشنبه شب در استمفورد بریج لندن، چلسی میزبان رئال از دور برگشت لیگ قهرمانان است. بازی رفت در مادرید با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

یوفا امروز دانیله اورساتو داور ایتالیایی را به عنوان قاضی این دیدار حساس معرفی کرد. او را سه هموطنش الساندرو جالاتینی و فابیانو پرتی و داویده ماسا به عنوان داور چهارم همراهی می کنند.

تیم داوران ویدئویی(VAR) نیز کاملاً ایتالیایی است و در رأس آن ماسیمیلیانو ایراتی قرار دارد.

اورساتو سه بار برای رئال مادرید داوری کرده و کهکشانی ها از آخرین قضاوت او خاطره خوشی ندارند.

نخستین بار در دور گروهی لیگ قهرمانان فصل ۱۶-۲۰۱۵ بود که اورساتو برای رئال داوری کرد و این تیم ۸-۰ مالمو را شکست داد. فصل ۲۰-۲۰۱۹ او داور بازی گالاتاسرای-رئال در استانبول بود که رئال با گل بسیار کلیدی تونی کروس پیروز شد.

بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته بین رئال و سیتی در برنابئو را نیز اورساتو سوت زد و رئال ۱-۲ بازنده شد.

رئالی ها روی گل اول سیتی معتقد بودند گابریل ژسوس با دست راموس را هل داده ولی اورساتو با بررسی وی ای آر نیز نظرش را تغییر نداد. او یک پنالتی علیه رئال گرفت و سرخیو راموس را نیز در دقیقه ۸۵ اخراج کرد. در پایان بازی امیلیو بوتراگنیو مدیر ارتباطات رئال، صراحتا از اورساتو انتقاد کرد.

این داور ایتالیایی برای چلسی نیز ۴ بار قضاوت کرده است. فصل ۱۳-۲۰۱۲ بازی برابر اسپارتاپراگ در لیگ اروپا که چلسی ۰-۱ برنده شد و نیز برتری ۲-۰ برابر اتلتیکو در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل جاری.

اورساتو شکست ۱-۲ چلسی از بازل سوئیس و نیز تساوی ۱-۱ برابر ماریبور اسلوونی را نیز سوت زده است.

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال