داور بازی حساس بایرن مونیخ و بارسا مشخص شد

دامیر اسکومینا داور اسلوونیایی قضاوت دیدار حساس بایرن و بارسا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را عهده دار خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا و بایرن جمعه شب در ورزشگاه دالوژ لیسبون و از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت. دیدار بسیار حساسی که دامیر اسکومینا قضاوتش را برعهده خواهد داشت.

این داور باتجربه اهل اسلوونی از سوی یوفا داور مسابقه جمعه اعلام شده  و تاکنون تجربه قضاوت برای هر دو تیم را نیز داشته است.

اسکومینا ۵ بار برای بارسا قضاوت کرده است و حاصل کار ۴ برد برای آبی اناری ها و تنها یک شکست بوده است و جالب اینکه این شکست برابر بایرن مونیخ بود.

فصل ۱۳-۲۰۱۲ بارسا و بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که بازی رفت را بایرن در آلیانتس آرنا ۴-۰ پیروز شد و در بازی برگشت که اسکومینا داور بود نیز توانست ۰-۳ در نوکمپ بر بارسا غلبه کند.

بارسا پس از این بازی هر بار که اسکومینا را به عنوان داور دیده، توانسته بر حریفش پیروز شود. آخرین بار اکتبر ۲۰۱۹ در نوکمپ بود که بارسا با قضاوت این داور، ۲-۱ در نوکمپ بر اینتر پیروز شد. فصل ۱۸-۲۰۱۷ در دو برتری ۳-۰ بر چلسی و یوونتوس، اسکومینا داور بود و نیز فصل ۱۷-۲۰۱۶ در برتری ۱-۲ در زمین مونشن گلادباخ.

اسکومینا دو بار هم برای بایرن داوری کرده است و در هر دو، مونیخی ها پیروز شده اند که یکی همان برد ۰-۳ بر بارسا بود. اسکومینا دو بار هم داور فینال لیگ قهرمانان بوده است. سال ۲۰۱۷ دیدار رئال و یوونتوس و سال گذشته دیدار لیورپول و تاتنهام.

بیشتر ببینید:

آماده‌سازی بدنی بازیکنان بارسلونا برای دیدار برابر بایرن‌مونیخ/ ویدیو

گلهای دیدنی بارسلونا برابر بایرن مونیخ/ ویدیو

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ بارسلونا فوتبال