داور جنجالی پیکان- سپاهان تا پایان فصل محروم می‌شود

داور و کمک داور اول دیدار پیکان و سپاهان با محرومیت مواجه خواهند شد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار پیکان و سپاهان در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر در شرایطی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که حواشی زیادی داشت. در این مسابقه به عقیده بسیاری از کارشناسان گل تیم سپاهان در شرایط آفساید به ثمر رسید و همین موضوع اعتراض پیکانی ها را در پی داشت.


علاوه بر باشگاه پیکان که روز گذشته از میثم حیدری و قهرمان نجفی داور و کمک داور اول مسابقه با سپاهان به کمیته داوران شکایت کردند، پرسپولیس به عنوان رقیب مستقیم سپاهان برای قهرمانی نیز چنین اقدامی را انجام دادند.


حالا اما مسئولان کمیته داوران قرار است به بررسی عملکرد حیدری و نجفی بپردازند. در این شرایط به نظر می رسد کمیته داوران و در راس آن خداداد افشاریان محرومیت چند جلسه ای را برای داور و کمک داور جنجالی این هفته از لیگ برتر در نظر بگیرند.


با توجه به اینکه ۴ هفته بیشتر از مسابقات لیگ برتر باقی نمانده احتمالا شاهد پایان کار میثم حیدری و قهرمان نجفی در لیگ بیستم خواهیم بود وبا محرومیتی که کمیته داوران برای آنها در نظر می گیرد شاید برای فصل آینده بتوانند قضاوت مسابقات را در دست بگیرند.


باید منتظر ماند ودید درباره محرومیت این دو داور جوان و کم تجربه فوتبال ایران چه اتفاقاتی رخ می دهد و آنها بعد از اشتباه مرگبار در بازی پیکان و سپاهان چه زمانی قادر خواهند بود دوباره به فوتبال برگردند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان پیکان تهران