داور دربی امروز معرفی می شود

به نظر می رسد کمیته داوران امروز داور دربی پنج شنبه را اعلام خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیش بینی ها بر این است علیرضا فغانی به عنوان داور بازی روز پنج شنبه معرفی شود. این برای اولین بار است که علیرضا فغانی بعد از سفر به استرالیا یک بازی از فوتبال ایران را قضاوت خواهد کرد. او در گذشته بارها و بارها دربی را سوت زد و شرایط به گونه ای شده بود از کمیته داوران خواهش کرد دیگر قضاوت دربی را به او محول نکنند تا دیگر داوران هم تجربه قضاوت در این بازی بزرگ را به دست بیاورند. 

دعوت فدراسیون فوتبال از علیرضا فغانی برای سوت زدن در دربی و هم چنین کمک به کمیته داوران در هفته های پایانی لیگ برتر با استقبال این داور بین المللی مواجه شد. در حالی که پیش تر مشکلاتی در معرفی علیرضا فغانی به فیفا برای قضاوت در جام جهانی پیش رو به وجود آمده بود و حتی زمزمه های حذف نام او از سوی فدراسیون فوتبال هم وجود داشت که اعتراضات اهالی فوتبال در فضای مجازی پیش از اعلام این تصمیم موجب شد تا فدراسیون فوتبال از تصمیم خود منصرف شود و در نهایت علیرضا فغانی را معرفی کند. البته این اتفاقات برای فدراسیون فوتبال گذشته است. 

گفته می شود هم اکنون علیرضا فغانی در حال برنامه ریزی برای سفر به ایران است و در این زمینه با فدراسیون فوتبال استرالیا هماهنگی لازم را بعمل آورده است.

بیشتر بخوانید:

ملی‌ پوشان نقطه امید یحیی در دربی

موسوی، ستاره احتمالی استقلال در دربی حذفی

 

 

تگ ها


علیرضا فغانی کمیته داوران دربی فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال