داور دربی انتخاب نشده بود/ اعضای دوتیم حواسشان را جمع کنند

رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: در ربی پایتخت، کلیه موارد به شکل محسوس و نامحسوس رصد می شود....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  رضا نقی پور، درباره برنامه ریزی های صورت گرفته برای دربی پایتخت در نیمه نهایی جام حذفی عنوان کرد:تدابیر لازم برای این مسابقه انجام شده است. با ورزشگاه آزادی هم هماهنگی های لازم در این باره صورت گرفته و فقط افرادی می توانند از دو باشگاه وارد ورزشگاه شوند که کارت مربوطه را در اختیار دارند و از ورود سایر افراد جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: این مسابقه به دلیل عدم حضور تماشاگر شرایط خاصی دارد و امیدواریم در نهایت شاهد بازی جذابی باشیم. از مدیران، کادر فنی و بازیکنان دو باشگاه انتظار است در این مسیر کمک کنند تا مسابقه در ایام سوگواری به بهترین شکل برگزار شود.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال افزود: در این مسابقه نمایندگان کمیته اخلاق و انضباطی در استادیوم حضور دارند و کلیه موارد به شکل محسوس و نامحسوس رصد می شود.

وی درباره مباحث به وجود آمده پیرامون انتخاب داور دربی گفت: انتخاب داور دربی در صلاحیت رکن داوری فدراسیون است اما پس از طرح مصاحبه یکی از داوران من با دوستان مسئول در دپارتمان داوری صحبت داشتم و مشخص شد اینکه داوری از قبل انتخاب شده بوده واقعیت ندارد و امروز این گزینش صورت گرفت. در این باره چند گزینه وجود داشت و در نهایت به انتخاب داور انجامید. لذا اینکه یکی بگوید من داور دربی بودم اصلا درست نیست چون اساسا ابلاغی صادر نشده بود.

نقی پور افزود: با توجه به اظهارات صورت گرفته توسط آقای کرمانشاهی وی باید در کمیته اخلاق حاضر شده و توضیحاتش را ارائه بدهد.

تگ ها


فدراسیون فوتبال نیمه نهایی جام حذفی دربی کانتی