داور در برخی صحنه‌ها به ضرر گل گهر تصمیم گرفت

سیرجان - مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در صحنه‌هایی از بازی برابر فولاد خوزستان داور به ضرر ما تصمیم گرفت اما در مجموع کارشناسان باید در این زمینه نظر بدهند....

به گزارش خبرنگار مهر، سعید الهویی چهارشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی گل‌گهر سیرجان – فولاد خوزستان در مورد تیم حریف عنوان کرد: امروز یک بازی خیلی خوب برابر تیم فولاد شاهد بودیم، فولادی که یکی از پر مهره‌ترین تیم‌های لیگ برتری در شرایط کنونی است، تیمی که سال قبل فصل خیلی خوبی داشت، سهمیه آسیا گرفت و امسال هم توانست با خریدهای و مهره‌های خوبی که جذب کرده، کیفیت تیمش را از لحاظ مهره‌ای بالا ببرد، شکل بازی‌شان، شکل بازی خیلی پرسینگ و فوتبال درگیرانه و بازی خیلی سختی بود.

الهویی به طور خلاصه در مورد نیمه اول بازی گفت: ما در نیمه اول شاید در دقایقی کنترل امور جریان بازی را بعد دریافت گل از دست دادیم.

مربی تیم گل‌گهر سیرجان در خصوص نیمه دوم این دیدار بیان داشت: در نیمه دوم کاملاً توانستیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت‌های ایجاد کردیم که متأسفانه تبدیل به گل نشد، ولی از شکل تیمیان در نیمه دوم خیلی راضی هستیم.

وی در مورد نقاط ضعف تیم گل‌گهر ابراز کرد: باید نقاط ضعف‌مان و آن تایم‌هایی که در جریان بازی از دست دادیم را بهبود ببخشیم.

دستیار قلعه‌نویی در مورد داوری این دیدار گفت: به کادر داوری خسته نباشید می‌گوئیم، ترجیح می‌دهیم خیلی در رابطه با کار داوری اظهار نظر نکنیم و بگذاریم در خصوص اتفاقاتی که در جریان بازی افتاد کارشناسان صحبت کنند.

وی ادامه داد: مطمئناً جامعه داوری ما با هدف و قصد و غرض اشتباهی را انجام نمی‌دهند ولی ما خیلی خوشحال می‌شویم این اشتباهاتی که در جریان بازی رخ می‌دهد به حداقل برسد. فکر می‌کنم امروز در صحنه‌هایی از بازی داور به ضرر ما تصمیم گرفت، مثلاً روی صحنه مشکوک نیمه دوم پنالتی، یا صحنه پنالتی که برای حریف گرفت، این ایده و اعتقاد ماست. ولی باید کارشناسان داوری در این خصوص نظر بدهند؛ امیدوارم که همیشه داوران بدون غرض و با تمرکز خوب بتوانند بازی‌ها را اداره کنند.

مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: من فکر می‌کنم همان طور که قلعه‌نویی بارها گفته است، یک فضای دوستانه و اخلاقی باید در لیگ برتر بین تیم‌ها وجود داشته باشد، به هر حال درست است که فوتبال یک جایگاهی هست برای عرضه کردن و رقابت کردن و همه ما با هم رقیب هستیم، ولی همه ما جامعه فوتبال هستیم و در کنار هم دوست هستیم وقتی بیرون از بازی همدیگر را می‌بینیم. به اعتقاد شخصی من بهتر است که شرایط طوری باشد که روابط دوستانه همیشه ادامه داشته باشد و در زمین مردانه و اخلاقی رقیب باشیم، بیرون از زمین هم که با هم دوست هستیم.

تگ ها


سعید الهویی تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران سیرجان