داور رئال مادریدی زیر ذره بین هواداران بارسلونا

در شبکه های اجتماعی دوست داران بارسلونا مایکل اولیور را یک داور هوادار رئال می دانند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امشب بارسلونا در نوکمپ میزبان بایرن مونیخ در یک دیدار انتقامی است. بارسایی ها بسیار مشتاقند تا تیم محبوب شان به نوعی انتقام شکست ۸-۲ سال گذشته را بگیرد هرچند که بایرن همچنان همان تیم قدرتمند است ولی بارسا دیگر لیونل مسی، گریزمان و لوئیس سوارز را در اختیار ندارد.

برای این بازی مایکل اولیور به عنوان داور انتخاب شده است. داور جوان اما با تجربه انگلیسی که محبیوبیتی میان دوست داران بارسا ندارد و او را یک هوادار رئال می دانند.

سه سال پیش در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان یوونتوس در زمین رئال توانسته بود باخت ۰-۳ بازی رفت را جبران کند ولی یک پنالتی در وقت های اضافه از سوی اولیور باعث شد تا رونالدو گلزنی کرده و رئال را به نیمه نهایی بفرستند. خطای بن عطیه روی لوکاس واسکز از نظر برخی اصلا پنالتی نبود. او بوفون را هم از زمین اخراج کرد.

کمی بعد تصاویری از مایکل اولیور و همسرش در بازدید از ورزشگاه برنابئو منتشر شد. همسر اولیور در توئیتر خود از شهر مادرید و ورزشگاه برنابئو تعریف و تمجید کرده بود.

باید دید او امشب چگونه بازی حساس بارسا و بایرن را قضاوت خواهد کرد و بدون شک تصمیماتش زیر ذره بین هواداران بارسا خواهد بود.

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال