Banner

داور قدیمی فوتبال : کرونا را شکست دادم

عباس چناری داور قدیمی فوتبال ایران که به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود دو روز است که مرخص شده و ادامه درمانش را در خانه انجام می دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چناری یکی از داوران دهه هفتاد فوتبال ایران است که در همان دوران قضاوتش هم بعد از انجام بازی ها ، بساط می کرد و در حوالی بازار تهران وسایل پلاستیکی و یکبار مصرف می فروخت. این داور قدیمی مدتی قبل به دلیل مشکلاتی که برایش پیش آمد به بیمارستان آیت الله کاشانی در خزانه رفت و همانجا به عنوان یک بیمار مشکوک به کرونا بستری شد.


عباس چناری اما دو روز پیش سرانجام از بیمارستان مرخص شد. او درحالی که کماکان سرفه می کند در ارتباط با وضعیت حال حاضرش گفت:" دو روز پیش مرخص شدم." داور فوتبال ایران در دهه هفتاد در ارتباط با تست های مربوط به کرونا که انجام شده هم گفت:" یک مرحله از من تست گرفته بودند که جوابش نیامد و دوباره از من آزمایش گرفتند. بعد از  آخرین معاینه هایی که پزشکان روی من انجام دادند به این نتیجه رسیدند که ریه هایم درگیر شده است."


او همچنین گفت:" من ۵ روز آنتی بیوتیک مصرف کردم و عاقبت دو روز پیش دکتر ها گفتند که باید بروم و پانزده روز در خانه قرنطینه باشم."


چناری معتقد است که کرونا را شکست داده و روند بهبودی اش را طی کند هرچند کماکان از مسئولان و دست اندرکاران گله مند است:" شنیدم که رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفته بود که می آیند و به من سر می زنند اما این ها همه ش حرف است و کسی عمل نمی کند."


او که در حال حاضر در اتاقی جداگانه در خانه اش تحت قرنطینه قرار دارد و همسرش کارهای مراقبت از او را انجام می دهد در ادامه گفت:" خیلی بیماری سخت و وحشتناکی است اما آنطور که دکتر ها می گویند من توانستم براین بیماری غلبه کنم."

بیشتر بخوانید:
کمک‌ محسن بنگر علیه کرونا به مردم مازندران
هر کسی به بیمارستان می‌رود، با یک تست می‌گویند کرونا دارد!

تگ ها


کمیته داوران فوتبال ایران داور فوتبال