داور ماشین- استقلال، قایدی را آقای پاس گل کرد

داور مسابقه استقلال و ماشین سازی گل اول استقلال را به نام محمد نادری ثبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم استقلال در بازی دیروز مقابل ماشین سازی در دقیقه ۱۹ به گل اول رسید. گلی که در تصاویر تلویزیونی چندان مشخص نبود چگونه وارد دروازه شده است. در بررسی های اولیه به نظر می رسید مدافع ماشین سازی به اشتباه دروازه خودش را باز کرده اما محمد نادری بعداز بازی معتقد بود که توپ به شانه خودش خورده و وارد دروازه شده است.


درحالی که ثانیه هایی از پایان بازی گذشته بود نادری از دوستان خود در مورد صحنه گل اول بازی پرس و جو می کرد و با تعجب اخبار آن را می شنید. نادری که روی صحنه گل اول روی کرنر مهدی قائدی دخالت مستقیمی داشت از اینکه این گل به نام مدافع ماشین سازی ثبت شده راضی نبود و گفت: «من در لحظه آخر که توپ به مدافع ماشین برخورد کرد شانه را چرخاندم و‌توپ را به سمت دروازه امین رضایی زدم. »


با این وصف و ظن نادری گل اول استقلال  باید به نام نادری ثبت شود که با این شرایط مهدی قایدی نیز با پنج پاس گل در صدر جدول پاس گل دهندگان لیگ قرار خواهد گرفت.البته این گل از زاویه دوربین پشت دروازه به نمایش در نیامد اما شاید از نمای پشت هم مشخص بود که نادری با شانه به  زاویه گرفتن و چرخیدن توپ به دروازه ماشین سازی کمک کرده است. 


از سوی دیگر اشکان خورشیدی داور بازی دیروز هم گل اول استقلال را به نام محمد نادری ثبت کرده است. اتفاقی که مهدی قایدی را تا اینجای رقابت ها آقای پاس گل مسابقات می کند.


محمد نادری که سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است با نمایش امروز نشان داد که قصد جدی دارد به روز های اوج خودش برگردد. اگرچه رقابت در سمت چپ دفاع استقلال بسیار شدید است و او در آغاز سال جدید باید با هرویه میلیچ، مدافع کروات استقلال نیز بجنگد.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی محمد نادری