داورِ کم‌کار، قاضی مصاف مس و پرسپولیس

جواد رحیم زاده چهارمین قضاوت فصل خود را در رفسنجان و ورزشگاه شهدای مس در چارچوب هفته ۲۴ انجام خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، این داور که اولین قضاوت خود را نزدیک به ۶ سال پیش و در سال۲۰۱۴ در دسته اول تجربه کرده، در فصل جاری رقابت های لیگ فوتبال ایران سه بار توسط کمیته داوران برگزیده شده است.


رحیم زاده یکبار در لیگ دسته اول مصاف دو تیم خوشه طلایی و استقلال ملاثانی را سوت زده و دو بار هم در لیگ برتر به میدان رفته و دیدار تیم های ماشین سازی و مس رفسنجان و سپس نفت مسجد سلیمان و آلومینیوم اراک را سوت زده است.


جالب اینکه این داور در این سه مسابقه نه پنالتی گرفته و نه کارت قرمز داده ولی ۵ بار از کارت زرد خود استفاده کرده است. به این داور حالا قضاوت یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر سپرده شده و او باید در ورزشگاه مس رفسنجان مصاف پرسپولیس و شاگردان محمد ربیعی را سوت بزند که به نظر می رسد با توجه به تلاش پرسپولیس برای کسب قهرمانی و کسب سه امتیاز کامل مسابقه و همینطور عزم مس رفسنجان برای پشت سر گذاشتن بحرانی که با آن طی بازی های اخیر مواجه شده، دیداری سخت و دشوار خواهد بود و باید دید این داور که در کنار مهدی الوندی، فرزاد بهرامی و یعقوب آشوری کار قضاوت این مسابقه را عهده دار شده، چه عملکردی خواهد داشت.


کار نظارت بر عملکرد رحیم زاده در رفسنجان برعهده خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون است.

تگ ها


پرسپولیس تهران کمیته داوران مس رفسنجان