داوید سیلوا: امیدوارم هواداران لذت برده باشند

داوید سیلوا، ستاره منچسترسیتی در مورد روزهای ابتدایی انتقال به این باشگاه صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره سابق والنسیا یک دهه پیش و در دوران حضور روبرتو مانچینی روی نیمکت سیتی، با رقمی معادل ۲۶ میلیون پوند راهی این تیم شد. داوید سیلوا در طول این یک دهه افتخارات زیادی با سیتی به دست اورده و حالا این هفته و در دیدار مقابل نوریچ برای آخرین بار در لیگ برتر در ترکیب این تیم به میدان خواهد رفت. داوید سیلوا حالا مدعی شد در ابتدا رویای چنین دستاوردهایی را نداشته و آغاز حضور در سیتی برایش دشوار بوده است.

داوید سیلوا گفت: "من به تازگی با اسپانیا قهرمان جام جهانی شده بودم که به سیتی پیوستم. تغییر در کشور، لیگ و زبان برایم رخ داد و همه چیز خیلی دشوار بود، اما هم تیمی هایم از من استقبال کردند و حواس شان به من بود و من نیز بعد از چند ماه جا افتادم. من همیشه سعی کرده ام نهایت تلاشم را بکنم و رفتار خوبی داشته باشم. امیدوارم مردم در تمام این سالها از فوتبال من لذت برده باشند.

وقتی به عقب نگاه می کنم، هرگز حتی در عمیق ترین رویاهایم نمی توانستم رسیدن به چنین دستاوردهایی را تصور کنم. وقتی جوان هستید اینقدر آرزوهای بزرگی ندارید. شما رویای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای را در سر می پرورانید و آرزو می کنید که در لیگ برتر بازی کنید."

تگ ها


دیوید سیلوا منچستر سیتی