داوید لوئیز؛ یاغی جدید لندن

بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، داوید لوئیز مدافع باتجربه باشگاه چلسی تا ساعات آینده راهی باشگاه آرسنال رقیب همشهری و دیرینه آبی‌های استمفوردبریج خواهد شد تا به عنوان یاغی جدید لندن در تاریخ نام خود را ثبت کند....

به گزارش مدال؛ مسئولان دو باشگاه لندنی آرسنال و چلسی برای انتقال «داوید لوئیز» با مبلغ هشت میلیون پوند توافق کرده‌اند. مدافع برزیلی دیروز در تمرینات چلسی شرکت نکرد تا شایعات انتقالش به آرسنال بیشتر شود و حالا «دیوید اورنشتین» گزارش داده که انتقال او به آرسنال امشب نهایی می‌شود. افزون بر «لوئیز»، آرسنال برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال جذب «کیران تیرنی» با 25 میلیون پوند از سلتیک است.

توپچی‌ها در این تابستان برای تقویت تیم خود «سبایوس» را از رئال مادرید و «په‌په» را از لیل جذب کردند اما خرید «لوئیز» از چلسی با توجه به اینکه او با چلسی برای تمدید قرارداد توافق کرده بود، اتفاق شوکه‌کننده‌ای محسوب می‌شود.

خبرنگاران گاردین معتقدند که اظهار نظر اخیر «فرانک لمپارد» سرمربی چلسی به مدافع برزیلی‌اش باعث این تغییر تصمیم شده است. فرانکی به لوئیس گفته بود که هیچ تضمینی نیست که او بازیکن فیکس تیم تحت رهبری‌اش باشد.

بیشتر بخوانید:

مدافع برزیلی چلسی جانشین کاپیتان آرسنال می‌شود؟

تگ ها


داوید لوئیز داوید لوئیز آرسنال توپچی‌های لندن آبی های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات داوید لوییز آرسنال چلسی لیگ برتر فوتبال