دایی: امیدوارم اشتباه داور پشت پرده‌ای نداشته باشد!

محمد دایی گفت: به جای داور مترسک هم اگر پشت دروازه می‌گذاشتند همین اتفاق می‌افتاد....

محمد دایی گفت: به جای داور مترسک هم اگر پشت دروازه می‌گذاشتند همین اتفاق می‌افتاد.

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: مترسک هم اگر پشت دروازه بگذارند هم همین اتفاق می‌افتد. فقط از خدا می‌خواهم که عمدی در کار نباشد و فقط سهوی باشد.

به گزارش مدال، محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا تهران پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نساجی مازندران در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: این بازی بازی‌ای بود که ما به ۳ امتیاز آن نیاز داشتیم، متأسفانه دوباره امروز داور، داوری بود که قبلاً هم برای ما داوری کرده بود و من قضاوت‌های خوبی از او دیده بودم و یک پنالتی ۱۰۰ درصد را داور برای ما نگرفت و نمی‌دانم داور چه فکری پیش خودش کرد.

وی افزود: من فقط از خدا می‌خواهم که چیزی پشت پرده نباشد و فقط اشتباه بوده باشد، امیدوارم خط داده نشده باشد، آن داور پشت دروازه فکر کنم مجسمه نیست و باید آن صحنه را به داور کمک می‌کرد، صحنه‌ای که همه دیدند؛ مترسک هم اگر پشت دروازه بگذارند هم همین اتفاق می‌افتد. فقط از خدا می‌خواهم که عمدی در کار نباشد و فقط سهوی باشد. این داوری‌ها طوری شده است که من به این داوری‌ها شک دارم.

مربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: ما تیمی هستیم که در نیم فصل دوم باختی نداشتیم و ۵-۶ بازی است که گل نخورده‌ایم، فوتبال ما در آینده به این جوانانی که ما داریم افتخار خواهد کرد، این فوتبالیست‌ها، فوتبالیست‌های قابلی هستند، بازی دادن به این جوانان تبعات دارد ولی ما تبعات آن را قبول کردیم.

وی افزود: ما در بازی امروز ۶۰ درصد تیم‌مان را نداشتیم و در اکثر اوقات بازی سوار بازی بودیم و اگر تمام بازیکنانمان را در اختیار داشتیم شرایطمان فرق می‌کرد. مطمئن باشید اگر داور امروز مهربان بود و عادلانه داوری می‌کرد، نتیجه این نمی‌شد. همانطور که در بازی قبلی داور تیم ما را قلع و قمع کرده بود در این بازی هم همانطور که می‌توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم اما اینطور نشد.

دایی تاکید کرد: ما از سایپا انتظار قهرمانی نداریم، جزء تیم‌هایی است که با کمترین بودجه بسته شده است، مطمئن باشید ما حتی به اندازه نساجی هم برای این تیم خرج نکرده‌ایم و سایپا باید به اندازه‌ای که سرمایه‌گذاری کرده است انتظار نتیجه داشته باشد. ما تعدادی جوان را به آینده فوتبال معرفی می‌کنیم. امسال تیم ما توان لازم برای قهرمانی را ندارد، ما با یک عده جوان کار می‌کنیم.