دایی: اگر بتوانم به اکبریان کمک می کنم

آقای گل فوتبال جهان به در خواست علی اکبریان برای حضور در زندان پاسخ مثبت داد و اعلام کرد: اگر بتوانم و کمکی از دستم برآید حتما انجام خواهم داد....

آقای گل فوتبال جهان به در خواست علی اکبریان برای حضور در زندان پاسخ مثبت داد و اعلام کرد: اگر بتوانم و کمکی از دستم برآید حتما انجام خواهم داد.

به گزارش مدال، همانطور که در اخبار داشتیم،علی اکبریان ستاره سابق فوتبال ایران از پشت میله های زندان برای علی دایی پیغام فرستاد.  اکبریان در گفت و گویی تاکید کرد: علی آقا خیلی می تواند به من کمک کند. او اگر یک روز زحمت بکشد و به زندان بیاید گره زیادی از مشکلات من باز می‌شود. از قول من برای او بنویسید آقای دایی! شما که اسطوره فوتبال ایران هستید و همه در دنیا شما را به اسم شهریار فوتبال ایران می‌شناسند بزرگی در حقم کنید و یک روز برای ملاقاتم زحمت بکشید و به زندان بیایید. به خدا توبه کرده‌ام و تا آخرین روزی که در دنیا باشم خلاف نمی‌کنم. این روزها به کمک و بزرگی‌ شنا خیلی نیاز دارم.

جالب اینجاست که علی دایی در واکنش به درخواست علی اکبریان اظهار داشت: اگر بتوانم و کمکی از دستم برآید حتما انجام خواهم داد. در صورتی که شرایط مهیا باشد برای ملاقات با او حتما به زندان خواهم رفت تا قدمی برای این چهره فوتبالی بردارم.