دایی: این فوتبال نبود

سرمربی تیم سایپا گفت: اسم این بازی را فوتبال نمی شد گذاشت. تا دقیقه ۹۰ سعی کردند تیم ما ببازد ......

سرمربی تیم سایپا گفت: اسم این بازی را فوتبال نمی شد گذاشت. تا دقیقه ۹۰ سعی کردند تیم ما ببازد.

علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: همه بازی را دیدند. متاسفانه نمی توانیم با این داوری بهتر از این امتیاز کسب کنیم تا دقیقه ۹۰ سعی کردند تیم ما ببازد. پنالتی که نیمه اول شد، اگر داور کنار قبول نداشت، نباید پرچم می زد. پنالتی گرفته شده و داور کنار سرجایش ایستاده. یک باره نمی دانم چه اتفاق عجیب و غریبی می افتد که تصمیم عوض شد. در صحنه دیگری هم به راحتی چشم پوشی کرد. اسم این کار را فوتبال نمی گذاریم. ما فوتبال بازی نکردیم. فوتبال با فیرپلی انجام می شود اما امروز فقط دنبال توپ دویدیم.

او افزود: یکی از آقایان کمیته داوران الان بیاید اظهار نظر کند. علی دایی چه کار باید کند؟ متاسفانه به مساوی هم راضی نیستند. می خواهند تیم من ببازد که چه اتفاقی بیفتد؟ به بی راهه می رویم. خیلی چیزها را زیر سوال بردند. زحمت یک بچه که با جان و دل کار می کنند را با برگرداندن آن زیرسوال بردند. از لحاظ فوتبالی فولاد بهتر از ما نبود. همه جوره بهتر بودیم اما یک سری اتفاقاتی که نمی توانم بگویم افتاد.

سرمربی تیم سایپا همچنین عنوان کرد: ما خیلی از موقعیت ها را به راحتی از دست دادیم. از اول فصل بالای ۱۲ بازیکن خارجی برای تست آمده اند اما بهتر از بازیکنان خودمان نبوده اند.

دایی تاکید کرد: ضربه آخر مادرزادی است. در دنیا هم فوتبالیست مادرزاد به دنیا می آید. با تمرین کردن بهتر می شود اما هیچ کس با تمرین کردن گلزن نمی شود.

به گزارش ایسنا، در سایر بازی های برگزار شده امروز نیز مربیان به عملکرد داوران انتقاد داشتند. امیر قلعه نویی نیز که تیمش فردا بازی دارد از عملکرد داوران در بازی های تیمش به شدت انتقاد کرد.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال