دایی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور پیشقدم شد

علی دایی قصد دارد با همراهی اهالي فوتبال و فدراسيون پس از اخذ مجوزهای قانونی با اعلام شماره حسابی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و جامعه فوتبال و ورزش کشور یکی از تصمیمات جلسه علی دایی با مهدی تاج ادای دین و همراهی جامعه فوتبال کشور با حادثه دیدگان زلزله غرب کشور و کرمانشاه بود ......

علی دایی قصد دارد با همراهی اهالي فوتبال و فدراسيون پس از اخذ مجوزهای قانونی با اعلام شماره حسابی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و جامعه فوتبال و ورزش کشور  

یکی از تصمیمات جلسه علی دایی با مهدی تاج ادای دین و همراهی جامعه فوتبال کشور با حادثه دیدگان زلزله غرب کشور و کرمانشاه بود. دایی که در پی زلزله در ورزقان و آذربایجان با حضور در مناطق زلزله زده و برخی اقدامات تلاش هایی برای کمک به زلزله زدگان داشت و اقدامات انجام شده را پنهان نگه داشت در جلسه با تاج اعلام کرد بنده قصد دارم برای جمع آوری کمک های مردمی و اقدامات حمایتی جامعه فوتبال دست بکار شوم و اگر فدراسیون فوتبال هم بنده را در این مسیر همراهی کند بهتر خواهد بود چرا که می خواهم این اقدامات کاملا قانونی و با اخذ محوز باشد و فدراسیون می تواند در اخذ مجوز و سایر اقدامات بنده را همراهی کند.

تاج هم از این پیشنهاد استقبال کرده و تاکید کرد وقتی شما پرچمدار این جریان خیرخواهانه باشید تردید ندارم همه باشگاههای لیگ برتر و همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال و حتی ورزشکاران دیگر رشته ها شما را همراهی خواهند کرد و اتفاق بزرگی در نهایت رقم خواهد خورد و تردید نکنید فدراسیون هم از تمام ظرفیت ها در این مسیر استفاده خواهد کرد. رایزنی های علی دایی آغاز شده و بسیاری از ورزشکاران نامدار برخی رشته های ورزشی با اگاهی از این تصمیم دایی اعلام داشته اند با تمام وجود در این کار خیرخواهانه مشارکت کرده و از توان خود استفاده خواهند کرد.

گفتنی است؛ مهدی تاج دستور داده است تا واحد حقوقی فدراسیون برای اخذ مجوز به منظور اعلام شماره حساب قانونی سریعا اقدامات لازم را پیگیری کند.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال