دایی: داور بیشتر به نفع تیم کمالوند سوت زد

سرمربی سایپا اعلام کرد تیمش شایسته برتری مقابل نفت آبادان بوده است. به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، علی دای ......

سرمربی سایپا اعلام کرد تیمش شایسته برتری مقابل نفت آبادان بوده است.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، علی دایی در نشست خبری بعد از پایان دیدار تیمش مقابل نفت آبادان حاضر شد و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 


بازی بار فنی زیادی داشت
بازی خیلی خوبی بود. بازی بار فنی زیادی داشت و هر دو تیم بسیار تهاجمی بازی کردند. از تمام شاگردانم تشکر می کنم. ما امروز موقعیت های زیادی را از دست دادیم، اما بچه ها در نیمه دوم عالی کار کردند و موفق شدند در دقایق پایانی نتیجه را عوض کنند.

 


برای کمالوند احترام قائلم اما...
من احترام خاصی برای کمالوند قائلم، اما از نظر من سایپا امروز سوار بر بازی بود. من هم ترجیح می دهم در مورد داور حرف نزنم، اما هر کس که فوتبال را بفهمد حتی اگر داور هم نباشد می فهمد که داوری امروز بیشتر به نفع حریف سوت زد تا ما. 

 


موقعیت های زیادی از دست دادیم
بچه های من در نیمه دوم خوب بازی کردند، اما خیلی از موقعیت ها را هم از دست دادند. حواس من به تمرینات و نقاط ضعف و قوت بازیکنانم است. سایپا به زمان نیاز دارد، چون بازیکنان من بازی به بازی بهتر و رفته به رفته آماده تر می شوند.

 


تعویض های خوبی انجام دادیم
بچه های ما در دقیقه 94 فعل خواستن را خوب صرف کردند. آنها در نیمه دوم هرچه داشتند، گذاشتند. ما تعویض های خوبی انجام دادیم و سعی کردیم روند بازی را عوض کنیم. خدا هم کمک کرد و پیروز شدیم. ما هنوز در اول فصل هستیم و باید خودمان را آنالیز کنیم تا رفته به رفته به آمادگی صددرصد برسیم.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال