دایی: در لیگ امسال حریف ضعیف نداریم

از دید مربی تیم فوتبال سایپای تهران در هفدهمین دوره لیگ برتر تیم ضعیف وجود ندارد ......

از دید مربی تیم فوتبال سایپای تهران در هفدهمین دوره لیگ برتر تیم ضعیف وجود ندارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: محمد دایی در مورد شرایط فعلی سایپا برای شروع لیگ برتر گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و در این مدت تمرینات و بازی های دوستانه را برگزار کردیم تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند و کادر فنی هم به هدفش برسد. امیدوارم که از همان ابتدای لیگ نتایج خوبی بگیریم و در مجموع یک فصل خوب را برای سایپا رقم بزنیم.

وی در ادامه از تلاش باشگاه سایپا برای جذب یک مهاجم نوک خبر داد و تأکید کرد: ما نیاز به جذب مهاجم داریم و در یکی دو پست باید تقویت شویم. هنوز بازیکنی را که مورد تأیید علی دایی قرار بگیرد، پیدا نکرده ایم، ولی امیدوارم بتوانیم سایپا را تقویت کنیم.

دایی در پاسخ به این پرسش که «سایپا دنبال چه جایگاهی در جدول است؟»، اظهار داشت: ما تلاش می کنیم تا بهترین جایگاه قرار بگیریم و همیشه به رده های بالای جدول نگاه می کنیم. البته در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و امسال هم در لیگ برتر تیم ضعیف نداریم. همه تیم ها کار سختی دارند و باید وارد بازی ها شویم تا ببینیم شرایط چگونه است.

مربی تیم فوتبال سایپای تهران با اشاره به دیدار نخست تیمش در هفدهمین دوره لیگ برتر مقابل سپاهان تصریح کرد: مطمئناً بازی سختی است، چون سپاهان یکی از تیم های بزرگ ایران است و قهرمانی های زیادی در لیگ برتر دارد. با این حال ما تلاش می کنیم تا در اصفهان امتیاز بگیریم و امیدواریم با گرفتن امتیاز از این شهر برگردیم.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال