دایی: علی دایی فقط سکته نکرد!

سرمربی سایپا به شدت از داوری بازی امشب مقابل فولاد خوزستان انتقاد کرد. علی دایی در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد گفت: متا ......

سرمربی سایپا به شدت از داوری بازی امشب مقابل فولاد خوزستان انتقاد کرد.

علی دایی در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد گفت: متاسفانه در این بازی باید با اتفاقات ماورای مسائلی که در فوتبال رخ می دهد، جنگ می کردیم تا به امتیاز برسیم؛ همه دیدیم داور تا دقیقه آخر و حتی بعد از آن دست از تلاش بر نداشت تا ما شکست بخوریم و حتی نتیجه مساوی هم او را قانع نمی کرد!
او با ادامه انتقادات خود از داوری عنوان کرد: در نیمه اول خودِ کمک داور پرچم زده و سر جایش در لب خط ایستاده ولی نمی دانم یکدفعه چه شد که نظر او تغییر کرد؛ فقط همین صحنه نبود و او باز هم روی برخی صحنه ها چشم پوشی کرد و دیدیم در وقت های تلف شده که هدف مدافع ما دفع توپ بود،  تشخیص می دهد پاس به عقب داده و خطای دو ضرب  اعلام می کند.
سرمربی سایپا ادامه داد: من چطور با این اتفاقات مبارزه کنم؟ اسم این بازی فوتبال نیست؛ همواره حرف می زنیم فوتبال ما در دنیا جوانمردانه است ولی این مسابقه هیچ چیزش جوانمردانه نبود؛ امشب بازیکنان ما دویدند ولی آنالیزها از تیم حریف و تمرین روزهای گذشته نتیجه را رقم نمی زد!

دایی با بیان اینکه حالا یکی از آقایان کمیته داوران کارشناسی داشته باشد، گفت: آقایی که چلنج را چالنج می گوید نظرش راجع به این اتفاقات چیست؟؛ علی دایی چه کاری باید انجام دهد و چطور می خواهند جواب من را بدهند؟؛ امشب علی دایی فقط سکته نکرد؛ عجیب اینجاست که به مساوی هم رضایت نمی دهند و می خواهند ما شکست بخوریم؛ این اتفاقات هم با این تصمیم ها می افتد تا به بیراهه برویم؛ در این بازی خیلی از مسائل زیر سوال رفت و تلاش بازیکنانی را که با جان و دل تلاش می کردند، با تغییر پنالتی زیر سوال بردند؛ من روحیه صفر شده بچه ها را برگرداندم.
او درخصوص مسائل فنی این دیدار ابراز کرد: ما از فولاد بهتر بازی کردیم و از هر نظر بهتر بودیم ولی یک سری مسائل دست من نیست؛ فرصت ها را به راحتی هدر دادیم و مثل همیشه باید روی این مشکل تمرین داشته باشیم؛ به دنبال تقویت تیم هستیم و از ابتدای فصل از 12 بازیکن خارجی تست گرفتیم که هیچکدام بهتر از نفرات خودمان نبودند.
سرمربی سایپا تاکید کرد: زدن ضربات آخر مادرزادی است و دست من نیست که این کار را انجام دهم؛ من تیم حریف را آنالیز می کنم. با تمرین کردن، بازیکن بهتر می شود ولی با تمرین کردن بازیکنی گلزن نمی شود چون گل کردن ضربه آخر مادرزادی است!

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال