دایی؛موضوع عصای موسی به اتمام رسیده است

سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: به مسئولان فدراسیون فوتبال توصیه می کنم حق را مدنظر قرار دهند نه اینکه به مصلحت ها و توصیه های بالادستی ها توجه کنند ......

سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: به مسئولان فدراسیون فوتبال توصیه می کنم حق را مدنظر قرار دهند نه اینکه به مصلحت ها و توصیه های بالادستی ها توجه کنند.

علی دایی در گفت وگو با بخش خبری تلویزیون درمورد مطالباتش از باشگاه پرسپولیس گفت: همه ما فوتبالی ها از حل مشکلات باشگاه های فعال در لیگ برتر خوشحال می شویم. متاسفانه برعکس خبرهایی که منتشر می شود حل بدهی ها صحت ندارد. برخی از دستگاه های ذی ربط با سوء استفاده از موقعیت شغلی به ضرر طلبکاران و به ناحق دستوراتی دادند که این مسائل به نوعی ماست مالی شود. بنده رای قطعی از کمیته استیناف دارم و متاسفانه طرف مقابل درخواست تجدیدنظرخواهی ویژه کرده است. ما وکیل و حقوق دان نیستیم اما این مسائل را می دانیم که حق تجدیدنظرخواهی ویژه لازمه اش ارائه مدارک جدید است. وقتی اسناد و مدارک جدیدی ندارند و فقط نامه از رئیس فدراسیون آورده اند می دانم رئیس فدراسیون از طرف وزیر ورزش تحت فشار بوده تا به مسائل این چند باشگاه سر و سامان دهد.

وی افزود: متاسفانه این اتفاقات رخ داده و کسی با ما درمورد طلبمان تماس نگرفته متاسفانه بالای ۴-۳ سال است که دائم می رویم و می آییم و راجع به طلب هایمان از ۴-۳ باشگاه هیچ اتفاقی نمی افتد.

سرمربی سایپا درمورد اینکه هیچ تماسی از سوی باشگاه پرسپولیس با او گرفته نشده است اظهار داشت: اگر به این مساله با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که طرف مقابل فکر دیگری در ذهن دارد، متاسفانه سر خودمان را کلاه می گذاریم و با اعلام این مسائل چیزی می گوییم که اتفاق نیفتاده است. سوال من اینجاست آیا این افراد معجزه کرده اند؟

دایی در رابطه با اینکه آیا به صورت رسمی شکایت کرده بود، گفت: من یک موضوع را باید بیان کنم، خیلی وقت است که موضوع عصای حضرت موسی به اتمام رسیده است چطور می شود این افراد می خواهند عصا بزنند و تمام مشکلات را حل کنند. آقایان فقط با استفاده از قدرت خود که جزو مصادیق سوء ا ستفاده از موقعیت شغلی است کارهایی را برعلیه طلبکاران انجام دادند.

وی در رابطه با اینکه آیا او شکایتش را به فیفا و AFC ارسال کرده بود عنوان کرد: تا به الان این مساله داخلی بوده است متاسفانه باید نکاتی را به آقایان گوشزد کنم درست است که کمیته صدور مجوز حرفه ای مستقل عمل می کند و آنها برای AFC گزارشاتی را ارسال می کند که این گزارش ها برای AFC معتبر است اما AFC فقط به این گزارش ها اکتفا نمی کند. آنها در ۳-۲ مورد از باشگاه های کشور بررسی های لازم را در دستور کار خود قرار دادند و هنوز پرونده ها در نزد AFC مفتوح است.

دایی یادآور شد: بنده به تناسب موقعیت شغلی که دارم با حاذق ترین وکلا و حقوق دانان داخلی و خارجی مشورت کرده ایم اگر فدراسیون بخواهد با این مساله مماشات کند و برخلاف واقع اسناد مالی یک باشگاه را تایید کند و حق طلبکاران را ضایع کند علاوه بر اینکه مراجع راستی آزمایی و حقیقت یاب AFC با ملاحظه اسناد خلاف این گزارش را خواهند داد و این گزارشات را بدون شک زیر سوال می برند. بنده به دنبال حقم هستم چنین اقدامی در فدراسیون ما انجام شده این مشکل برای یک نفر نیست آنقدر طلبکار داریم که تعدادشان خیلی زیاد است. با این کار اعتبار فدراسیون را زیر سوال می برند.

سرمربی سایپا در پایان گفت: به عنوان یک فعال حرفه ای در فوتبال ایران به فدراسیون توصیه می کنم حق را مبنای عمل خود قرار دهند نه اینکه به مصلحت ها و سفارشات بالادستی ها توجه کنند.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال