دبل عالیشاه در پاس گل مقابل الریان

امید عالیشاه دومین پاس گل خود در لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ را ارسال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، عالیشاه که پس از یک بازی غیبت در ترکیب اصلی، امروز از ابتدا در زمین حضور دارد، موفق شد خیلی زود نقش خود به عنوان گلساز را ایفا کند. او حمله پرسپولیسی‌ها را پی ریزی کرد و سپس در شرایطی که فرصت انتقال توپ به کناره ها را داشت، توپ را برای شهریار مغانلو کاشت تا مهاجم بلندقامت سرخپوشان چهارمین گل خود در این رقابت‌ها را با ضربه‌ای ‌زمینی و دور از دستان گلر الریان به نام خود کند.

عالیشاه که طی فصول اخیر به خوبی توانسته در نقش گلسازی در جمع سرخپوشان ظاهر شود، بعد از اینکه در جدال قبلی برابر الوحده امارات کار را از روی نیمکت استارت زد، اینبار با تصمیم یحیی گل‌محمدی از ابتدا و در ترکیب فیکس برای این تیم به میدان رفت و توانسته بار دیگر نقش گلسازی خود را به اجرا بگذارد.

عالیشاه که در موقعیتی سخت پشت محوطه جریمه الریان صاحب توپ شده و در حالیکه تحت پرس مدافع سفیدپوش قطری قرار گرفته بود، با دیدی مناسب شهریار مغانلو را صاحب توپ کرد تا این بازیکن ضربه تمام کننده خود را به قصد گل و صدرنشینی پرسپولیس به ثبت برساند.

عالیشاه اکنون با دو پاس گل در این رقابت که اتفاقا هر دوی آن برابر الریان قطر بوده، در آسیا نیز در نقش گلساز ظاهر شده و باید دید در ادامه قادر به افزایش آن خواهد بود یا خیر.

تگ ها


الریان لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران امید عالیشاه قطر