دبیر: با ١٠ نفر توانستیم سوریان را راضی کنیم

رییس فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان افتخار داد به ما که قبول کرد نایب رییس باشد البته قبول نمی‌کرد اما چهارشنبه با حضور 10 نفر توانستیم او را راضی کنیم....

رییس فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان افتخار داد به ما که قبول کرد نایب رییس باشد البته قبول نمی‌کرد اما چهارشنبه با حضور 10 نفر توانستیم او را راضی کنیم.

به گزارش مدال، مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی صبح امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در این جلسه گفت: همیشه در تغییرات مدیریتی این وجود داشته که رییس جدید افرادی را انتخاب می کند که بتواند با آنها کار کند.

وی افزود: حمید سوریان ابر مرد کشتی ایران است که همه به وجودش افتخار می کنیم. البته آرزوی این را دارم که حسن یزدانی هم بتواند بیشتر از حمید مدال بگیرد.

رییس فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان افتخار داد به ما که قبول کرد نایب رییس باشد. او خیلی به من فشار آورد که حضور در انتخابات را بپذیرم اما وقتی پذیرفتم همان حرفهایی که حمید به من می زد را من به خودش زدم. البته قبول نمی کرد اما چهارشنبه با حضور 10 نفر توانستیم او را راضی کنیم.
 
وی ادامه داد: حمید به اندازه من اختیارات دارد. حرف من حرف حمید هست و تصمیماتی که حمید بگیرد انگار که من گرفته ام.
 
دبیر همچنین بیان داشت: حمید سوریان می تواند وزیر و یا نماینده مجلس باشد. چرا نباشد؟ چرا باید قهرمانان کشتی را محدود کرد. حمید در کشتی دنیا یک نابغه است که آمده تجربیاتش را رایگان در اختیار کشتی بگذارد همه مربیان در رده های مختلف باید از او استفاده کنند.

 وی در پایان به انتخاب نصیرزاده برای کمیته لیگ اشاره کرد و گفت: نصیرزاده مرا در انتخابات کشت. البته او کشتی گیر بوده و شاگرد محسن کاوه بوده است. امیدوارم لیگ را خوب اداره کند.

بیشتر بخوانید:

سوریان: دبیر یک پهلوان واقعی است

 

تگ ها


علیرضا دبیر حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی رئیس فدراسیون کشتی