دبیر: مسابقات جهانی سخت‌تر از المپیک است

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در حاشیه بازدید وزیر ورزش‌وجونان از اردوی تیم‌ملی اعلام کرد که ملی‌پوشان کار سختی در رقابت‌های جهانی دارند....

دبیر: مسابقات جهانی سخت‌تر از المپیک است

به گزارش مدال، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو و برانوش نیک‌بین با حضور در خانه کشتی تهران از تمرینات تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آستانه مسابقات جهانی بازدید کردند.

در همین باره علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی گفت: بنا و محمدی شرایط ملی‌پوشان را تشریح خواهند کرد. در فرنگی 6 وزن از 10 وزن برای اولین بار حضور در مسابقات جهانی را تجربه می‌کند. محمد بنا تیمی را تحویل گرفته است که سال قبل یازدهم دنیا شده است. 

 وی ادامه داد: در کشتی آزاد متاسفانه 3 مهره خوب را بدلیل آسیب‌دیدگی از دست دادیم. حسین‌خانی، رضا یزدانی و پرویز هادی که در سال‌های قبل در مسابقات جهانی مدال گرفتند را در اختیار نخواهیم داشت. تیم آزاد هم در سال‌های گذشته نهم و ششم دنیا شده بود. 

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: همیشه مسابقات جهانی قبل از المپیک از خود المپیک سخت تر است و 90 درصد از نفراتی که در این مسابقات جهانی روی سکو می‌روند در المپیک هم مدال خواهند گرفت.

اخبار مرتبط:

سلطانی‌فر: نگاه ویژه‌ای به کشتی داریم

تگ ها


علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دبیر کشتی کشتی