دبیر: واقعا فوتبال از کشتی کم برخوردتر است؟!

رییس فدراسیون کشتی اعتقاد دارد این فدراسیون باید تمامی زمینه ها را برای برگزاری لیگ کشتی مهیا کند....

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه این روزها برخی انتقادات نسبت به ثبت قرارداد کشتی گیران و مربیان با تیم های حاضر در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی وجود دارد، اما رییس فدراسیون کشتی معتقد است این فدراسیون باید خودش را آماده برگزاری لیگ حتی در شرایط کرونایی کند.


علیرضا دبیر در این باره گفت: اگر موج دوم کرونا نمی آمد، مطمئن باشید که ما لیگ برتر کشتی را از ۱۶ مرداد آغاز می کردیم. تمام برنامه ریزی ها انجام شده بود و پروتکل های بهداشتی را هم با وزارت بهداشت نوشته بودیم. حتی آماده بودیم لیگ را در فضای باز برگزار کنیم. موج دوم کرونا این اجازه را تاکنون نداده، اما بعید نیست که دو، سه هفته دیگر با کاهش آمار بتوانیم لیگ را برگزار کنیم.


وی افزود: ما وظیفه داریم قرارداد کشتی گیران را ثبت کنیم و آماده برگزاری لیگ برتر باشیم. در نهایت درباره برگزاری یا عدم برگزاری ما تصمیم گیرنده نیستیم و اگر ستاد کرونا مجوز بدهد که لیگ را برگزار می کنیم. همانطور که در فوتبال مسابقات به خاطر برخی ملاحظات بین المللی برگزار می شود، در کشتی هم می تواند این اتفاق بیفتد. چرا فکر می کنید فوتبال از کشتی کم برخوردتر است؟ همین بازی دیشب پرسپولیس را نگاه کنید. همه بازیکنان یکدیگر را در آغوش گرفته بودند.

تگ ها


کشتی علیرضا دبیر