Banner

دخترانی که با گل‌محمدی و شاگردانش فوتبال بازی کردند+ عکس

اعضای باشگاه شهر خودرو ظهر امروز پنجشنبه با حضور در موسسه خیریه همدم مشهد از این مرکز بازدید کردند و لحظاتی زیبا را رقم زدند....

شهر خودرویی‌ها از موسسه خیریه همدم بازدید کردند.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان ، یحیی گل محمدی سرمربی به همراه مجتبی سرآسیایی مدیر تیم، حمید مطهری و محمد عسگری مربیان و تعدادی از بازیکنان از جمله امین قاسمی نژاد، یونس شاکری، سعید صادقی و روح الله باقری با حضور در موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی همدم مشهد بازدید کردند.

 اعضا باشگاه شهر خودرو خراسان ضمن بازدید از بخش های مختلف نگهداری دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی، در جریان شرایط کمک به این موسسه و نحوه نگهداری دختران در این موسسه قرار گرفتند.

در بخش دیگری از این بازدید که اعضا باشگاه شهر خودرو با فعالیت های ورزشی دختران این موسسه آشنا شدند و با پیشنهاد یحیی گل محمدی دقایقی نیز اعضا باشگاه شهر خودرو با دختران کم توان این موسسه به فوتبال پرداختند.

در این مسابقه گل محمدی در تیم دختران همدم حضور یافت و با بازیکنان تیمش به رقابت پرداخت و دقایقی شاد را برای دختران همدم ایجاد کرد.

حضور در کارگاه هنرهای دستی، قلم زنی و گلیم بافی قسمت دیگری از بازدید گل محمدی و همراهنش از موسسه همدم بود. در این کارگاه گلیم دست بافی که توسط دختران موسسه همدم بافته شده بود به گل محمدی اهدا شد.

بخش پایانی این بازدید حضور در بین اعضا گروه سرود موسسه خیریه همدم بود که حال و هوای ویژه ای را در بین اعضا باشگاه شهر خودرو ایجاد کرد. پس از آن دو توپ فوتبال با امضا اعضا کادر فنی و بازیکنان تیم شهر خودرو به رسم یادبود به این موسسه اهدا شد.

موسسه خیریه توانبخشی همدم مشهد هم اکنون از ۴۰۰ دختر بی سرپرست و کم توان ذهنی نگهداری می کند و به آنها خدمات ارایه می دهد.
این موسسه زیر نظر بهزیستی و توسط خیرین اداره می شود.

بیشتر بخوانید:

مالیات ۲۰۰ میلیارد تومانی برای استقلال و پرسپولیس!

شرایط حضور زنان در ورزشگاه فوتبال اعلام شد

تگ ها


باشگاه پدیده شهر خودرو پدیده شهر خودرو یحیی گل محمدی فوتبال