دختری که عاشق رونالدو بود جریمه نمی‌شود!

ادیسون ویلا، دختر نوجوان ایرلندی به خاطر رفتن به زمین به سمت کریستیانو رونالدو جریمه نخواهد شد....

ادیسون ویلان، هوادار ۱۱ ساله کریستیانو رونالدو پس از تساوی ۰-۰ در مرحله مقدماتی جام جهانی، از دست ماموران امنیتی استادیوم آویوا دوبلین فرار کرد و در نهایت موفق به گرفتن لباس کریستیانو رونالدو هم شد تا تصویر جالبی را رقم بزند. اخبار حاکی از جریمه سه هزار یورویی این دختر نوجوان پس از عدم رعایت قوانین بود، اما به نظر تصمیم فدراسیون فوتبال ایرلند عوض شده است.

ادیسون ویلا به برنامه رادیویی ایرلندی FM۱۰۴ گفت: "من به خاطر دویدن به سمت زمین جریمه شدم و پدرم جریمه را پرداخت خواهد کرد." اما روز شنبه، فدراسیون فوتبال ایرلند  با انتشار بیانیه ای مدعی شد نیازی به پرداخت این جریمه نیست. در این بیانیه آمده است: "اتحادیه فوتبال ایرلند اعلام می کند که ادیسون ویلان، هوادار نوجوان به خاطر رفتن به سمت کریستیانو رونالدو با جریمه روبرو نخواهد شد."

ادیسون ویلا در مورد این حرکت عجیب خود گفت: "به دلیل اینکه در ردیف دوم بودم از روی موانع پرده و سپس به سرعت وارد زمین شدم، اما نگهبانان امنیتی پشت سرم می دویدند و دو نفر دیگر نیز از گوشه دیگر به سمتم آمدند، بنابراین من با سرعت به دویدن ادامه دادم. وقتی دیدم دو مامور دیگر از سمت دیگر می آیند، بیشتر به سمت خط نیمه زمین دویدم تا بتوانم آنها را منحرف کنم، اما در نهایت ماموران مرا گرفتند.

در ادامه من فقط نام رونالدو را فریاد می زدم. کریستیانو متوجه شد و من را دید و از ماموران خواست رهایم کنند.. من داشتم نام رونالدو را صدا می زدم که او به سمت من آمد. من شوکه شده بودم و گریه می کردم که به رونالدو گفتم آیا لطفا می توانم پیراهن تو را بگیرم؟ من هوادار پر و پا قرص تو هستم و رونالدو نیز در پاسخ حالم را پرسیده و گفت آیا در شرایط خوبی قرار داری؟"

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال