دخسوس:‌ در مورد جدایی از ماشین‌سازی صحبتی ندارم

فرناندو دخسوس، دروازهبان تیم فوتبال ماشینسازی تبریز گفت: جایگاه سیزدهمی برای ما خوب نیست و در نیمفصل دوم برای رسیدن به یک جایگاه مطمئن میجنگیم ......

فرناندو دخسوس، دروازهبان تیم فوتبال ماشینسازی تبریز گفت: جایگاه سیزدهمی برای ما خوب نیست و در نیمفصل دوم برای رسیدن به یک جایگاه مطمئن میجنگیم ...

فرناندو دخسوس، دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: جایگاه سیزدهمی برای ما خوب نیست و در نیم‌فصل دوم برای رسیدن به یک جایگاه مطمئن می‌جنگیم.

 

به گزارش مدال، فرناندو دخسوس در واکنش به اینکه گفته می‌شود با پیشنهاد چند تیم لیگ برتری روبه‌رو شده است و احتمال دارد از این تیم جدا شود، اظهار داشت: من در مورد جدایی از ماشین‌سازی صحبتی ندارم و معمولاً روی چنین خبرهایی تمرکز نمی‌کنم. بازیکن باید تفکر حرفه‌ای داشته باشد. من اینجا راحت هستم و تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. تمرکزم روی تیم خودم است و به مسائل دیگر اهمیتی نمی‌دهم.

وی در مورد عملکرد تیمش در نیم‌فصل اول لیگ برتر و قرار گرفتن ماشین‌سازی در رده سیزدهم جدول تأکید کرد: ما نیم‌فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و این موضوع دلایل زیادی داشت. از این جایگاه راضی نیستیم و در نیم‌فصل دوم برای رسیدن به یک جایگاه مطمئن می‌جنگیم. باید خودمان را در جدول بالا بکشیم و اگر بدشانس نباشیم قطعاً نتایج خوبی خواهیم گرفت. در نیم‌فصل اول مصدومیت بازیکنان هم شرایط را برای ما سخت کرد، ولی امیدوارم در نیم‌فصل دوم چنین اتفاقاتی برای تیم ما رخ ندهد.

دروازه‌بان ماشین‌سازی در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم مدعی اول قهرمانی است، گفت: چیزی در این زمینه قابل پیش‌بینی نیست. شما دیدید که سه تیم بالای جدول در پایان نیم‌فصل اول هم‌امتیاز شدند و این نشان می‌دهد که رقابت بین مدعیان فشرده است. به نظر من سرنوشت قهرمانی باز هم به یکی دو هفته آخر کشیده خواهد شد.