دخه آ: شرایط تیم مهم تر از قرارداد من است

سنگربان شیاطین سرخ وضعیت این روزهای تیمش را مهمتر از تمدید قراردادش دانست ......

سنگربان شیاطین سرخ وضعیت این روزهای تیمش را مهمتر از تمدید قراردادش دانست.

این روزها باشگاه منچستریونایتد در تلاش است که قرارداد داوید دخیا را هر چه زودتر تمدید کند تا نگرانی از این بابت نداشته باشند. دخیا، سنگربان اسپانیایی شیاطین در گفتگویی گفت که اصلا نگرانی بابت تمدید قرارداد ندارد و در حال حاضر با این تیم قرارداد دارد تا در آینده تصمیم منطقی بگیرد.

در همین خصوص داوید در گفتگویی با اسکای اسپورت اظهار داشت: مهمترین چیزی که برای تمام بازیکنان و سرمربی تیم مهم است تنها خارج شدن از این وضعیت بحرانی و رسیدن به یک شرایط ایده‌آل است. ما در هر بازی تنها تمرکزمان را روی پیروزی می‌گذاریم نه روی ماندن یا ماندن در تیم. به نظرم وارد شدن به این مسائل اوضاع تیم را از این که هست بدتر می‌کند. بازی بسیار دشواری مقابل اورتون داریم و باید تمام تلاش خود را بکنیم که با پیروزی در این دیدار کمی از فشار خارج شویم.

پیش از این بازی‌های دشواری را پشت سر گذاشتیم و این به تیم ما فشار زیادی وارد کرد تا جایی که قرار بود مسئولان باشگاه تغییراتی در تیم اعمال کنند. باید جلسات تمرینی خود را بیشتر کنیم تا به روزهای خوب خود بازگردیم. تنها باید به خود ایمان داشته باشیم و این مهمترین چیزی است که ما را در در بازی‌ها موفق می‌کند.

تگ ها


داوید دخیا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال