دخیا بازی‌های زیادی برای ماانجام خواهد داد

لوپتگی: دخیا بازیهای زیادی برای اسپانیا انجام خواهد داد؛ در مراحل اولیه آمادهسازی قرار داریم شب گذشته (یکشنبه) دو تیم اسپانیا و سوئیس در چارچوب دیداری تدارکاتی مقابل ه ......

لوپتگی: دخیا بازی‌های زیادی برای اسپانیا انجام خواهد داد؛ در مراحل اولیه آماده‌سازی قرار داریم

شب گذشته (یکشنبه) دو تیم اسپانیا و سوئیس در چارچوب دیداری تدارکاتی مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی۱-۱ به پایان رسید.

اشتباه داوید دخیا که منجر به گل تیم سوئیس شد و نیز عملکرد ضعیف دیگو کوستا در نوک خط حمله اسپانیا، باعث انتقاد هواداران علیه این دو بازیکن در شبکه های اجتماعی شد. با این حال جولین لوپتگی از نمایش بازیکنان خود دفاع کرد:

عملکرد تیمی بسیار خوبی داشتیم و نکات مثبت زیادی در خصوص این بازی وجود داشت. کمی بدشانس بودیم اما ریتم و قدرت بازی و حملات ما برابر تیمی چون سوئیس، بسیار خوب و قابل قبول بود. وقتی در بازی برنده نمی شوید، همیشه بعضی موضوعات مطرح می شوند، اما باید توجه کرد که ما هنوز در مراحل اولیه آماده سازی قرار داریم.

در حالت عادی می توانستیم نصف موقعیت هایی که از دست دادیم را به گل تبدیل کنیم اما شاید امروز، روز شانس ما نبود. بازیکنان ما توانستند موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کنند و در مقابل، سوئیس موقعیت زیادی نداشت. در واقع این عملکرد همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

اینیستا؟ عملکرد بسیار خوبی داشت و خوشحالیم که هنوز می توانیم از چنین بازیکنی استفاده کنیم. اشتباه دخیا؟ او می داند که در آینده در بازی های زیادی برای اسپانیا بازی خواهد کرد. شکی در این نیست. آیا کوستا کم تحرک ظاهر شد؟ خیر.

ادریوزولا و آزپیلیکوئتا در خط دفاعی عالی ظاهر شدند. در خط میانی نیز بوسکتس قبل از مسابقه دچار مشکل جزئی شد و به همین دلیل تیاگو آلکانتارا به جای او در ترکیب حضور داشت. در کل باید گفت که همه بازیکنان روز خوبی داشتند.

تگ ها


جام جهانی 2018 اسپانیا فوتبال