دخیا: تمدید قرارداد؟ فکر نمی کنم زمان آن رسیده باشد!

مورینیو اخیرا در صحبت هایی که در مورد احتمال تمدید قرارداد با دخیا مطرح کرده مدعی شده بود که امیدوار است داوید هر چه سریعتر قرارداد را تمدید کند ......

 مورینیو اخیرا در صحبت هایی که در مورد احتمال تمدید قرارداد با دخیا مطرح کرده مدعی شده بود که امیدوار است داوید هر چه سریعتر قرارداد را تمدید کند. این در حالیست که دخیا تا تابستان 2019 با منچستر قرارداد دارد و رئال مادرید به دنبال جذب اوست. با این حال دخیا تاکید کرد که عجله ای در تمدید قرارداد ندارد.
او گفت:" فکر نمی‌کنم زمان آن رسیده باشد که به آینده فکر کنیم و همچنین زمان آن نیست که به تمدید قرارداد فکر کنیم. تا پایان فصل بازی های زیادی پیش وی ماست و اولین چیزی که باید به آن فکر کنیم بازی با برنلی است. موضوع فقط این است که ذهنتان را آماده کنید، تمرکز کنید، سخت تلاش کنید و در تمرینات بجنگید و خود را آماده کسب امتیازات کنید.
فقط عضو این باشگاه بودن بی نظیر است، اینکه بازیکن باشگاه باشید همیشه ویژه است بنابراین وقتی این پیراهن را می‌پوشید و در خارج از خانه نیز بازی می‌کنید، همواره احساس افتخار می‌کنید. عضو یونایتد بودن اتفاق بسیار بزرگی است و پس از مدتی متوجه می‌شوید که باشگاه برای هواداران چه اهمیتی دارد. آنها واقعا برای فوتبال زندگی می‌کنند بنابراین فوتبال بخشی از زندگی آنهاست و باید خوشحال بود که بخشی از زمانشان را اینجا می‌گذرانند."

تگ ها


اخبار روز داوید دخیا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال