دخیا غایب بزرگ منچستریونایتد برابر پی اس جی؟

حضور گلر اسپانیایی در بازی حساس چهارشنبه شب برابر PSG در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد روز گذشته در زمین ساوتهمپتون به میدان رفت و در حالی که ابتدا با دو گل عقب افتاده بود، در نهایت ۲-۳ به پیروزی دست یافت.

داوید دخیا، دروازه بان باتجربه یونایتد در اواخر نیمه اول این دیدار دچار مصدومیت شد و در نهایت جای خود را به دین هندرسون سنگربان جوان این تیم داد. وارد پرس ستاره ساوتهمپتون در دقیقه ۳۳ موفق شد به زیبایی دروازه یونایتد را با نواختن یک ضربه ایستگاهی دقیق باز کند و داوید دخیا که دیروز بازی شماره ۵۰۰ خود را با پیراهن یونایتد انجام می داد، در این صحنه برخورد سختی با دیرک دروازه داشت و به شدت هم آسیب دید.

در نهایت اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان یونایتد در بین نیمه متوجه وخامت اوضاع برای این دروازه بان اسپانیایی شده و دستور تعویض او را صادر کرد تا یونایتد در نیمه دوم از یک سنگربان کم تجربه و جوان درون دروازه بهره گیرد.

طبق ادعای ایندیپندنت، پزشکان منچستریونایتد توصیه کرده اند که داوید دخیا در بازی پیش روی یونایتد برابر پی اس جی در لیگ قهرمانان استراحت کند و به میدان نرود. بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و یونایتد با وجود اینکه از ۴ بازی ۹ امتیاز دارد و صدرنشین گروه محسوب می شود، ممکن است با ناکامی در دو بازی بعدی برابر پی اس جی و سپس لایپزیش، حتی شانس صعود را از دست بدهد.

غیبت دخیا در بازی چهارشنبه شب که در اولدترافورد برگزار خواهد شد، می تواند به ضرر شیاطین سرخ تمام شود.

بیشتر بخوانید:

سولسشر: به خودم فکر نمی‌کنم، فقط یونایتد مهم است

یوونتوس به دنبال جذب ستاره ناراضی یونایتد

 

 

تگ ها


داوید دخیا پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد پاری سن ژرمن لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال