دخیا: می‌خواهم ۴۰۰ بازی دیگر برای یونایتد انجام دهم

داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد می‌گوید قصد دارد سالها در این تیم بماند و ۴۰۰ بازی دیگر برای شیاطین سرخ انجام دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوید دخیا دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد که با وجود قرارداد بلندمدتش با این تیم اخیرا به دلیل ظهور سنگربان جوانی به نام دین هندرسون شایعاتی درباره آینده او در اولدترافورد مطرح شده با رد این شایعات می‌گوید قصد دارد سالهای سال به بازی با پیراهن یونایتد انجام داده و ۴۰۰ بازی دیگر برای شیاطین سرخ انجام دهد.

دخیا که سالها است برای یونایتد می‌درخشد اخیرا موفق شد رکورد پیتر اشمایکل سنگربان اسطوره‌ای این تیم را از لحاظ تعداد بازی برای یونایتد بشکند.

دخیا در گفتگویی با وبسایت رسمی منچستریونایتد در این باره گفت:" رسیدن به آمار ۴۰۰ بازی برای منچستریونایتد برایم افتخار بزرگی است. عضو این باشگاه بودن فوق‌العاده است. تصور کنید من به رکورد ۴۰۰ بازی رسیده‌ام. واقعا معرکه است. این برای من افتخار خیلی خیلی خاصی است و من امیدوارم بتوانم ۴۰۰ بازی دیگر برای این تیم انجام بدهم".

سنگربان اسپانیایی یونایتد در ادامه گفت:" می‌خواهم به بازی کردن ادامه بده و از تمرینها و در کنار دوستانم بودن لذت ببرم. من از اینکه در هر بازی پیراهن یونایتد را به تن کنم لذت می‌برم و بازی در اولدترافورد برایم همیشه یک اتفاق خاص است".

بیشتر بخوانید:
این میلان سهمیه اروپایی می خواهد+ عکس
برباتوف: حرکت گرت بیل غیرحرفه‌ای و بی‌احترامی به رئال بود
آرسنال 2 لیورپول 1؛ یاران کلوپ در حسرت 100 امتیاز

تگ ها


داوید دخیا فوتبال جهان منچستریونایتد داوید دخیا منچستر یونایتد فوتبال