دخیا: یونایتد باور کند که می‌تواند قهرمان لیگ شود

داوید دخیا دروازه بان منچستریونایتد بعد از تساوی بدون گل تیمش در دربی شهر منچستر می‌گوید شیاطین سرخ باید باور داشته باشند که می‌توانند قهرمان لیگ برتر شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از تساوی ۰-۰ منچستریونایتد و منچسترسیتی در دربی دیروز شهر منچستر، داوید دخیا سنگربان یونایتد با اشاره به شرایط خوب دفاعی شیاطین سرخ و ثبت کلین شیت در این بازی در مقابل تیم قدرتمندی مثل منچسترسیتی می‌گوید منچستریونایتد باید باور کند که می‌تواند امسال قهرمان لیگ برتر شود.

تساوی بدون گل در مقابل تیم پپ گواردیولا که از نامزدهای اصلی قهرمانی این فصل است سومین کلین شیتی بود که یونایتد در فصل جاری ثبت کرد. سیو درخشان دخیا در مقابل ریاض محرز در دقیقه ۳۵ که یک فرصت طلایی را از ستاره سیتی گرفت باعث شد برخی از هواداران یونایتد از دخیا به عنوان قهرمان تیم شان در دربی دیروز یاد کنند.

دخیا در پایان بازی گفت: " به نظر من یونایتد امشب از نظر دفاعی عالی بود. سیتی فرصت چندانی خلق نکرد و فقط دو سه فرصت بزرگ داشت. به نظرم در مقابل تیمی مثل سیتی ما از نظر دفاعی عالی کار کردیم. بله باید به خاطر کلین شیت در این بازی خوشحال باشیم. ولی این کافی نبود چون در خانه بازی می‌کردیم و ما همیشه برای پیروزی بازی می‌کنیم. به خصوص در مقابل منچسترسیتی".

سنگربان یونایتد در ادامه گفت: " به نظر من لیگ برتر امسال قهرمان مشخصی ندارد و تیم‌های زیادی برای کسب قهرمانی می‌جنگند. ما باید رویاپردازی کنیم. یونایتد باید باور داشته باشد که امسال می‌تواند قهرمان لیگ برتر بشود و باید برای این هدف بجنگد".

بیشتر بخوانید:

ونگر به یونایتد: اشتباه نکنید؛ پوگبا به دردتان می‌خورد

بحران در اردوی یونایتد؛ طغیان تیم علیه دو ستاره!

 

 

تگ ها


داوید دخیا فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال