درآوردن دستکش مندی تنها راه گلزنی برای رئال (عکس)

در بازی روز شنبه چلسی برابر فولام، بابی رید، بازیکن فولام، روی یک ضربه کرنر قصد درآوردن دستکش ادوارد مندی، دروازه بان چلسی، را داشت....

به گزارش "ورزش سه"، بابی رید، مهاجم فولام، تمام تلاش خود را کرد تا حواس مندی را روی یک ضربه کرنر پرت کند و در این راه از تاکتیکی بسیار منحصر به فرد استفاده کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است!

چلسی اما در دربی غرب لندن توانست با دو گل از کای کاورتز هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد. شاگردان توماس توخل با این برد توانستند همچنان به روند خوب خود در هفته های اخیر ادامه دهند، هر چند فولام نیز فرصت هایی برای گلزنی داشت. اگر ادوارد مندی، دروازه بان سنگالی چلسی، در بهترین فرم خود و در اوج آمادگی نبود، آبی ها ممکن بود نتیجه ای کاملا متفاوت در این بازی کسب کنند.

مندی چندین سیو دیدنی داشت و در نهایت مهاجم فولام را وادار کرد تا چاره ای دیگر برای از کار انداختن او درون دروازه چلسی بیندیشد.

در نیمه دوم و در حالی که مندی آماده دریافت یک ضربه کرنر می شد، در حرکتی عجیب و استثنایی، رید دستکش مندی را از دستش باز کرد، آن هم نه فقط یک بار، بلکه دو بار!

نمایش قدرتمند مندی و این حرکت مهاجم فولام در شبکه های اجتماعی نیز مورد توجه قرار گرفته است.

"قبلا هرگز دیده نشده! بابی رید، بازیکن فولام، تلاش کرد تا دستکش های اداورد مندی را در هنگام ضربه کرنر، در آورد. او موفق شد دو بار بند دستکش های او را باز کند."

"این شانزدهمین کلین شیت ادوارد مندی در ۲۸ مسابقه در لیگ برتر بود. مندی با ۵۷ درصد، بهترین رکورد کلین شیت در این فصل بین دروازه بانان لیگ برتر، با بیش از ۱۰ حضور درون دروازه، را دارد. فوق العاده است."

"ادوارد مندی امروز کاملا فوق العاده بود. بارها ما را نجات داد."

"۲۳ کلین شیت برای ادوارد مندی!!! عجب خریدی برای چلسی بوده."

مندی اما توجهی به این حرکت مهاجم فولام نکرد و پس از بستن دستکش خود، از او فاصله گرفت تا بتواند ضربه کرنر را بگیرد.

رسانه های اسپانیایی نیز به این اتفاق توجه نشان داده اند و پرسیده اند که آیا رئال مادرید هم برای بهم ریختن تمرکز دروازه بان آماده چلسی باید به فنون مشابهی روی بیاورد؟ رئال چهارشنبه در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر در حالی در استمفورد بریج میهمان چلسی است که در دیدار رفت دو تیم به تساوی ۱-۱  رضایت دادند.

تگ ها


چلسی