درباره بدهی نود میلیون تومانی که 5 – 6 میلیارد تومان شد

عدم تسویه حساب به موقع با پرو پئیچ استقلال را با خطر کسر امتیاز مواجه کرده است....

پرونده پرو پییچ استقلال را به دردسر انداخته است.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال این روزها با توجه به وضعیت مطالبات پرو پئیچ شرایط نامطلوبی را پشت سر می‌گذارد. خطر کسر 6 امتیاز این تیم را تهدید می‌کند. آبی‌ها این روزها چشم انتظار کمک وزارت امور خارجه برای بهره بردن از مطالبات فیفایی خود است هر چند این ترفند آبی‌ها تا کنون به نتیجه نرسیده است. بعد از باشگاه پرسپولیس حال باشگاه استقلال هم  طی نامه‌ای از وزارت امور خارجه درخواست کمک کرده تا درآمدهای فیفا وصول شود. وزارت ورزش و  فدراسیون فوتبال هم پیگیر ماجرای پروپییچ هستند تا مشکل حل شود.
سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه در این باره مدعی شده: وزارت امور خارجه همه امکانات و تلاشش را به کار می‌گیرد تا به باشگاه‌ها و افرادی که به دلیل تحریم‌های ظالمانه نمی‌توانند نقل‌و‌انتقال مالی انجام دهند، از راه‌های حقوقی و دیپلماتیک کمک کند.
نشست هیات مدیره در غیاب سعادتمند در مورد بحث تمدید قراردادها، نقل‌وانتقالات، بحث کسر ۶ امتیاز به خاطر بدهی‌های باشگاه، بدهی‌های جاری باشگاه و مسائل مختلف دیگر بحث شد و محور آن ماجرای پرو پئیچ بود 
کامران منزوی عضو هیئت مدیره استقلال در این باره مدعی شده: اگر بدهی پروپئیچ پرداخت نشود، خطر کسر امتیاز، بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات و حذف از لیگ قهرمانان آسیا استقلال را تهدید می‌کند. به دلیل بی‌توجهی به شکایت این بازیکن، طلب ۹۰ میلیون تومانی حالا به ۵، ۶ میلیارد تومان تبدیل شده که پرداخت آن از توان ما خارج است. هرچه به ضرب‌العجل فیفا نزدیک‌تر می‌شویم، امید ما برای فراهم کردن پول کمتر می‌شود.

 

اخبار مرتبط:
پرونده خرید جدید استقلال قضایی می‌شود
تصمیم جدید هیئت مدیره استقلال درباره طلب پروپئیچ

تگ ها


استقلال پروپئیچ پرونده پروپئیچ پروپیچ بدهی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال