درباره تنش‌های استقلال-تراکتور؛ 48 تراکتوری در بازداشت هستند

آنچه در ورزشگاه آزادی رخ داد و تصاویر منتشر شده از دعواهای این استادیوم خیلی بی شباهت به تصاویر غزه نبود ......

– آنچه در ورزشگاه آزادی رخ داد و تصاویر منتشر شده از دعواهای این استادیوم خیلی بی شباهت به تصاویر غزه نبود. انگار روی سکوها انتفاضه شده بود. تصاویر طرفدارانی که سرهای‌شان شکسته بود. صدای دشنام‌هایی که با تمام وجود داده می‌شد و رفتارهایی که به کلی بازی به آن زیبایی را تحت تاثیر قرار داده بود.  
در پی آن اتفاقات نیروهای انتظامی 43 نفر از طرفداران تراکتورسازی را بازداشت کرده‌اند و هنوز این افراد در بازداشتگاه موقت هستند. صادق درودگر مدیر باشگاه تراکتورسازی می گوید از صبح دنبال حل مشکل طرفداران بازداشت شده است و تاکید دارد تعدادی از طرفداران‌شان که کودکان خردسال هم بوده اند، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته‌اند. به نظر می رسد شروع دعواها به دلیل بازسازی تعدادی از سکوها بوده که همیشه تبریزی‌ها در بازی پرسپولیس، آنجا می‌نشستند.
نیروی انتظامی برای جا به جا کردن هواداران در موقعیت جدید با آنها چالش داشته و تراکتوری‌ها هم به دلیل مشکلات این روزهای کشور و ذهنیت‌های نادرستی که هر روز تشدید می شود، حتی قبل از شروع بازی، با نیروهای انتظامی وارد چالش شدند و این اتفاقات آغاز شده. اتفاقاتی که صحنه‌هایی تلخ را در استادیوم آزادی رقم زده است. فارغ از اینکه انگار یادمان رفته فوتبال بازی می‌کنیم برای لذت بردن و دوستی‌هایش، نه برای اینچنین همدیگر را زخمی کردن.

 

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال