درباره مهدی طارمی، گزینه فعلا سایلنت؛ تا سه نشه بازی نشه؟

یک مقام آگاه باشگاه پرسپولیس تایید کرد مهدی طارمی در لیست خرید این تیم است اما طرفین در 20 روز گذشته مذاکره جدی نداشته‌اند....

طارمی طی 20 روز اخیر با پرسپولیس مذاکره‌ای نداشته‌ است.

به گزارش خبرنگار مدال، تیری در تاریکی. حکایت طارمی هم همین است. شایعه کرده‌اند طارمی آخر هفته به پرسپولیس می‌آید. شایعه‌ای که فقط در فضای مجازی پخش شده است. 

طارمی حدود بیست روز قبل به باشگاه اعلام کرد مقصد من اروپا است. بعد از آن به قطر رفت و هفته بعد هم قرار است به اروپا برود. طی این روزها هم هیچ مذاکره‌ای بین او و باشگاه انجام نشده اما با این وجود مسوولان باشگاه قید او را نزده و او را گزینه سایلنت می‌نامند؛ یعنی فعلا جواب نمی‌دهد اما همچنان مدنظر باشگاه است. 

آنها امیدوارند طارمی منصرف شده و به اروپا نرود. طارمی در دو تابستان دیگر مقصدش اروپا بود اما در نهایت و در پی فعل و انفعالات عجیب در پرسپولیس ماند. او بارها تصمیمات غیر منتظره و خلاف برنامه خود گرفته است. آیا تا سه نشه بازی نمی شه؟ از نگاه ما و طبق گفته مقام ارشد باشگاه فعلا هیچ مذاکره جدیدی در کار نبوده. تا روزهای دیگر چه پیش آید!

اخبار مرتبط:
1+3 گزینه برای خط حمله پرسپولیس؛ هاسکیچ منتفی نشده، طارمی گزینه سایلنت

تگ ها


طارمی طارمی پرسپولیس طارمی در پرسپولیس پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات مهاجم جدید پرسپولیس حسین قدوسی مهدی طارمی پرسپولیس الغرافه Stars League لیگ برتر خلیج فارس فوتبال