دربی خاص برای غایب ویژه دو دربی امسال

امید عالیشاه بازیکن درخشنده این هفته‌های پرسپولیس در دو دربی لیگ بیستم غایب بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امید عالیشاه یکی از با تجربه‌های پرسپولیس، درست در فصلی که شایعاتی مبنی بر جدایی‌اش مطرح می‌شد اوج گرفت و حالا به یکی از بازیکنان ثابت قرمز‌ها تبدیل شده است.  امید که بهترین پاسور این فصل پرسپولیس نیز محسوب می‌شود در دو دربی لیگ بیستم بازی نکرد تا در فصل خوبش نبودن در این بازی سنتی بزرگ‌ترین حسرت او باشد.

شاید قرعه هیجان انگیز دربی در مرحله یک چهارم جام حذفی بیش از هر کس دیگری عالیشاه را هیجان زده کرده باشد. او در دربی دور رفت روی نیمکت نشست و تنها تعویض یحیی آرمان رمضانی آن هم در دقایق پایانی بود. شهرآوردی که در نهایت با گل دقایق پایانی قایدی با تساوی دو بر دو پایان یافت و تصاویر نگاه‌های پر از حسرت عالیشاه به زمین دربی از روی نیمکت جالب و قابل توجه بود.

شماره ۲ سرخ‌ها اما دربی برگشت را در شرایطی از دست داد که آمادگی خوبی داشت و در بازی حساس مقابل سپاهان در اصفهان پیش از دربی مصدوم شد تا این بازیکن تاثیر گذار در لیگ بیستم رنگ دربی را به خود ندیده باشد.

عملکرد عالیشاه در چند هفته اخیر قابل توجه بوده است. او در سوپرجام گل‌سازی کرد؛ پاس گلش در رفسنجان به عبدی گره بازی را برای پرسپولیس گشود؛ مقابل گل گهر پنالتی گرفت و در بازی فولاد و آلومینیوم هم فیکس بود و یکی از بازیکنان دونده میدان بود. باتوجه به مصدومیت آل کثیر به نظر می‌رسد او از ابتدای بازی مقابل استقلال در نقش مهاجم کاذب کنار مغانلو به میدان رود و در تفکرات یحیی نقش بازیساز را داشته باشد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران امید عالیشاه لیگ برتر خلیج فارس فوتبال