دربی سرخابی های تبریز در هفته دهم لیگ برتر

تیم های گسترش فولاد تبریز و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 14:45 امروز پنج شنبه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم خواهند رفت ......

تیم های گسترش فولاد تبریز و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 14:45 امروز پنج شنبه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری، گسترشی ها پس از پشت سر گذاشتن یک دوره بحرانی و تجربه قعرنشینی در هفته های ابتدایی لیگ شانزدهم، سرانجام در هفته هشتم طعم برد را چشیده و موفق شدند پدیده را با نتیجه سه بر صفر شکست دهند. این پیروزی و تساوی هفته نهم مقابل صبا در قم، اندکی آبی های شهر تبریز را از بحران خارج کرد. این تیم در حال حاضر با نه امتیاز از نه بازی در رده دهم جدول رده بندی قرار داشته و این شانس را دارد که با کسب برد در بازی فردا تا چند رده خود را بالا کشیده و با آرامش خاطر راهی سومین مرحله از تعطیلات اجباری لیگ شود.

تراکتورسازان که با صدرنشینی راهی تعطیلات شده بودند، با کسب تساوی متوالی در هفته هشتم و نهم صدر جدول را تقدیم پرسپولیس کردند. آنها در حال حاضر با هفده امتیاز از نه بازی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارند و به دنبال این هستند که با شکست دادن گسترش فولاد ضمن جلوگیری از بیشتر شدن فاصله شان با پرسپولیس صدرنشین در انتظار نشسته و با لغزش احتمالی این تیم دوباره صدرنشین شوند

در شش دیداری که تراکتورسازی و گسترش فولاد مقابل یکدیگر صف آرایی کرده اند، تراکتورسازان سه بار صاحب برد شده اند و سه دیدار نیز به تساوی انجامیده است. سرخ پوشان تبریزی تا کنون، دو بار با نتیجه سه بر یک و یک بار با نتیجه دو بر یک از سد همشهری خود گذشته اند و آبی های شهر تبریز در بازی این هفته به دنبال این هستند که به طلسم نبردن هایشان در دربی تبریز پایان داده و تراکتوری را که شکست ناپذیرتر از فصل های قبل نشان داده را شکست دهند که البته کار بسیار دشواری می باشد.

 تراکتورسازی در این دیدار با  ترکیب، محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، هادی محمدی، خالد شفیعی، سعید آقایی، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد نوری و لوسیانو ادینیو بازی می کند.

در سوی دیگر فراز کمالوند هم تیمش را با ترکیب، فرناندو ده خسوس، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده، مگنو باتیستا، رضا خالقی فر، داریوش شجاعیان، محمدرضا خلعتبری، لوسیانو پریرا و علیرضا نقی زاده به مصاف تراکتور می فرستد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال