دربی عربستان را حریف استقلال برد

الهلال با یک گل مقابل الاهلی به برتری رسید...

تیم الهلال با پیروزی 1-0 مقابل الاهلی عربستان یک گام دیگر به فینال لیگ قهرمانان عرب نزدیک شد.

به گزارش مدال، دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان عرب امروز در ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد بین تیم های الهلال ریاض و الاهلی جده برگزار شد. شاگردان زوران مامیچ که در لیگ وضعیت مطلوبی دارند، با پراهن های تیره به مصاف سفیدپوشان الاهلی رفتند و در نهایت به پیروزی رسیدند.

بازی با حملات تیم الهلال آغاز شد اما مهم ترین اتفاق نیمه اول مصدومیت عمر سوما بود. او البته خیلی زود به زمین برگشت و بازی را ادامه داد.

همچنین در آخرین دقایق نیمه اول شلهوب کاپیتان باتجربه الهلال دروازه بان الاهلی را دریبل کرد اما در ادامه بازیکنان الهلال نتوانستند دروازه را باز کنند و توپ به تیرک خورد.

در نیمه دوم شدت حملات الهلالی ها بیشتر شد و سرانجام در دقیقه 49 پاس استادانه شلهوب در محوطه جریمه به سوریانو رسید و او دروازه الاهلی را باز کرد. گزارشگر تلویزیون عربستان در این صحنه فقط به تمجید از شلهوب پرداخت و او را ستاره ای پایان ناپذیر دانست.

در ادامه در شرایطی که پیش بینی می شد الاهلی بازی را در دست بگیرد اما یاران عمر سوما نتوانستند گل خورده را جبران کنند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید. بازی برگشت یک ماه بعد برگزار می شود.

الاهلی حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان و الهلال حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است.

تگ ها


فوتبال