دربی منچستر,مساوی به نفع لیورپول

دیدار تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد در ورزشگاه اتحاد با تساوی 0-0 به پایان رسید تا لیورپول همچنان در رتبه سوم جدول لیگ برتر باقی بماند ......

دیدار تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد در ورزشگاه اتحاد با تساوی 0-0 به پایان رسید تا لیورپول همچنان در رتبه سوم جدول لیگ برتر باقی بماند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در این دیدار پربرخورد که در دقایق پایانی یک اخراجی هم داشت، این منچسترسیتی بود که موقعیت های بیشتری نسبت به حریف ایجاد کرد اما در نهایت هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

یونایتدها بازی را بهتر آغاز کردند اما پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، سیتی ابتکار عمل را در دست گرفت .می توانستند در دقیقه 9 به گل برسند اما ضربه سرخیو آگوئرو روی ارسال دی بروین به تیر دروازه برخورد کرد.

بازی با میدان داری سیتی و تلاش تیم میهمان برای رسیدن به گل روی ضدحملات ادامه داشت. در دقیقه 25 اشتباه براوو در مهار یک توپ نزدیک به باز شدن دروازه سیتی منجر شد اما خود این دروازه بان شیلیایی توانست ضربه میخیتاریان را مهار کند.

برتری سیتی ادامه داشت و بازیکنان این تیم، به ویژه آگوئرو صاحب موقعیت خوبی شدند اما درخشش داوید دخیا در درون دروازه منچستریونایتد، مانع از باز شدن دروازه شیاطین سرخ شد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات سیتی آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه دخیا ایجاد کردند اما نتوانستند ضربات آخر را وارد دروازه کنند.

بازی با همین روند دنبال شد و در دقیقه 61، روی ارسال کولاروف و اشتباه آنتونیو والنسیا، آگوئرو می توانست سیتی را پیش بیندازد اما ضربه پرقدرت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد نوبت اوتامندی بود که شانس خود را امتحان کند اما ضربه سر خطرناک او که روی ارسال لروی سانه زده شد، بعد از برخورد به بیلی راهی خارج زمین شد.

حملات سیتی ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم سخت به دنبال زدن گل بودند که اخراج مروان فلینی باعث 10 نفره شدن یونایتد شد. دو خطای پیاپی از ملی پوش بلژیکی روی آگوئرو و ضربه سری که به مهاجم آرژانتینی زد، داور را متقاعد کرد تا به او کارت قرمز بدهد.

  با 10 نفره شدن یونایتد، حملات سیتی شدت گرفت و گابریل ژسوس در ثانیه های پایانی دروازه دخیا را باز کرد اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت تا در نهایت بازی بدون گل به پایان برسد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال