درب‌ها به روی بارسلونا گشوده شد؛ تولوز رضایت داد

بارسلونا می‌خواهد قضیه تودیبو را حل کند و باشگاه تولوز درب‌ها را برای گفتگو باز گذاشته است...

بارسلونا می‌خواهد قضیه تودیبو را حل کند و باشگاه تولوز درب‌ها را برای گفتگو باز گذاشته است

رئیس باشگاه تولوز، تودیبو را بدلیل رد کردن پیشنهاد تمدید قرارداد، از بازی و تمرین در تیم اول و جوانان منع کرده است و تنها می‌تواند در تیم زیر ۱۹ ساله‌ها بازی کند.
به گزارش خبرنگار مدال به نقل از موندو دیپورتیو، پس از مخالفت باشگاه تولوز جهت مذاکره با بارسلونا برای انتقال زمستانی ژان کلر تودیبو، هم اکنون این باشگاه فرانسوی درب را برای گفت و گو بازگذاشته و بارسلونا امیدوار است تا بتواند رضایت این باشگاه فرانسوی را جهت انتقال تودیبو با پرداخت مبلغی جلب نماید.
 پس از اینکه تودیبو با عدم تمدید با باشگاه تولوز، با بارسلونا به توافق رسید و قرارداد بست، با عصبانیت رئیس باشگاه تولوز مواجه شد و در نهایت از برنامه تیم اصلی خارج شد و حتی در تیم دوم نیز حضور ندارد و به تمرین با تیم زیر 19 ساله‌ها می‌پردازد که حتی در آنجا نیز حق بازی ندارد.
 از این رو بارسلونا در روزهای اخیر در تلاش بوده تا تودیبو را از 6 ماه عذاب آور نجات دهد و شب گذشته باشگاه تولوز به آغاز گفت و گو با بارسلونا برای مذاکره بر سر انتقال زمستانی موافقت کند.
 درحالی که بارسلونا تودیبو را به صورت رایگان از تابستان در اختیار خواهد داشت اما برای رهایی این مدافع 19 ساله از شرایط بد در تولوز با پرداخت مبلغی در حد 2 یا 3 میلیون یورو رهایی بخشد تا او همین حالا به بارسلونا منتقل گردد.