درخشان : باشگاه باید تصمیم قاطعی در خصوص مهدی طارمی بگیرد

......

 

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: حمید درخشان، سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص شرایط نقل و انتقالات در این باشگاه می گوید: تیم خوبی بسته شده و با حفظ استخوان بندی خود، نقاط ضعفش را هم پوشش داده و بازیکنان خوبی جذب کرده که به این تیم در دفاع از عنوان قهرمانی کمک می کند و در آسیا هم می تواند به مسیر موفق خود ادامه دهد.

وی در مورد وضعیت مهدی طارمی و اصرارش به جدایی از جمع سرخپوشان گفت: من نمی دانم باشگاه چرا در مورد این بازیکن انقدر تعلل می کند. وقتی بازیکنی دلش با تیم نیست نمی توان او را به زور نگه داشت و در این صورت او نمی تواند کیفیت همیشگی خودش را ارائه دهد. قرارداد طارمی سال دیگر تمام می شود و اگر امسال او را نفروشند سال دیگر به صورت بازیکن آزاد جدا می شود. بهتر است او را با مبلغ خوبی به فروش برسانند تا از طریق آن سود مالی عاید باشگاه شود.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: نمی دانم چرا برخی از پیشکسوتان پرسپولیس علیه طارمی موضع گرفته اند. این موضوع طبیعت فوتبال است که بازیکن پیشرفت می کند و به دنبال شرایط بهتر است. خیلی بازیکنان بزرگی در تاریخ پرسپولیس حضور داشتند که از این تیم جدا شده و به تیم های دیگر رفته اند. ضمن اینکه در فوتبال روز دنیا نمی توان گفت بازیکن به تیم دینی دارد و باید آن را ادا کند.

درخشان با اشاره به وضعیت پرسپولیس پس از جدایی طارمی خاطرنشان کرد: پرسپولیس از نبود طارمی متضرر نمی شود. گادوین منشا که خریداری شده و بازیکن خوبی است و می تواند جای او را پر کند. اگر هم نگرانی وجود دارد می شود یک مهاجم دیگر در کنار او خرید تا این خلاء به خوبی پر شود.

وی با اشاره به وضعیت رامین رضاییان هم گفت: در شأن بازیکن تیم ملی ما نیست که در لیگ بلژیک بازیکن تستی شود. او فصل گذشته هم در شرایط بدی تصمیم گرفت به ریزه اسپور برود که تصمیم اشتباهی بود ولی از آن درس نگرفت و دارد همان راه را می رود. اروپا رفتن خوب است ولی نه در چنین شرایطی.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد پیشنهاد استقلال برای جذب رضاییان عنوان کرد: از این جهت رامین تصمیم خوبی گرفت که به استقلال نرفت. جابجایی بازیکن بین این دو تیم مخصوصاً بازیکنان مطرح معمولاً عاقبت خوبی برای آن بازیکن ندارد و رضاییان نمی توانست زیر فشاری که در صورت رفتن به استقلال در آن قرار می گرفت دوام بیاورد.

درخشان در پایان گفت: در کل وضعیت پرسپولیس را خوب می بینم. اگرچه سپاهان و استقلال هم خوب خرید کرده اند ولی پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ است و در آسیا هم می تواند به فینال راه پیدا کند و حتی قهرمان آسیا شود

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال