درخشان : با رفتن طاهری چیزی تغییر نمی‌کند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از عملکرد این تیم در دیدار مقابل لخویا تمجید کرد ......

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از عملکرد این تیم در دیدار مقابل لخویا تمجید کرد.

به گزارش مدال به نقل از حمید درخشان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا، درباره پیروزی این تیم برابر لخویا و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: پرسپولیس خیلی خوب بازی  کرد. آنها بازی منطقی و حساب شده ای را ارائه دادند. خط دفاع و میانی تیم برانکو عملکرد فوق العاده ای داشت. اگر مهاجمان این تیم دقت می کردند، می توانستند در دقایق پایانی اختلاف را به دو یا سه گل برسانند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره تاکتیک این تیم در دیدار مقابل لخویا، تصریح کرد: تاکتیک پرسپولیس این بود که نگذارد لخویا به دروازه اش نزدیک شود و روی ضد حملات دروازه این تیم قطری را باز کند. پرسپولیس به خوبی در نیمه اول توانست دستورات برانکو را اجرا کند اما در نیمه دوم به دلیل فشار زیاد لخویا پاس های ضد حمله ای بازیکنان پرسپولیس دقیق نبود. البته این طبیعی است زیرا زمانی که تحت فشار تیم حریف هستید و تعداد بیشتری از آنها در زمین شما هستند، ناخودآگاه دقت پاس شما پایین می آید. مهم این بود که پرسپولیس توانست به چیزی که می خواهد برسد و به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

درخشان درباره تعویض های برانکو، بیان کرد: با توجه به نیمکت پرسپولیس تعویض های موثری توسط برانکو صورت گرفت. به هر حال بضاعت پرسپولیس همین است و بازیکنان تعویضی نیز در حد خودشان خوب بازی کردند. پرسپولیس باید به فکر تقویت تیم خود باشد و نیمکت قوی تری را برای حضور در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا تدارک ببیند.

وی در پایان درباره استعفای طاهری گفت: فکر نمی کنم که تغییر زیادی در روند عملکردی پرسپولیس ایجاد شود. به هر حال طاهری رفت و کسی که جانشین او می شود باید تفکرات او را ادامه دهد. پرسپولیس تغییر مخصوصی نخواهد کرد به شرط این که فرد جایگزین، کاری را که طاهری شروع کرده ادامه دهد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال