درخشان : بدون تمرین و بدنسازی بازی کردیم

سرمربی نفتی ها می گوید فوتبال برای ما مربیان ریسک است. اگر قرار باشد در خانه بنشینیم و بیایند و ......

سرمربی نفتی ها می گوید فوتبال برای ما مربیان ریسک است. اگر قرار باشد در خانه بنشینیم و بیایند و بگویند مسئولیت فلان تیم را بگیر که کاری نکرده ایم. باید جایی از زندگی ریسک کنیم.

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، حمید درخشان پس از پیروزی در دیدار برابر سپیدرود در اولین بازی لیگ گفت: 

 

 

این اتفاقات را در 30 سال عمر ورزشی ام ندیدم

شاید در این 30 سال عمر ورزشی ام چنین چیزهای را ندیده ام و اگر اینها را بگویم، یک کتاب شود. از ساعت 5 درگیر ثبت قرارداد بودیم و بعد از آن منتظر بودیم بگویند کدام بازیکن می تواند بازی کند و کدام بازیکن نمی تواند.

 

 

با اشتباه بازیکن جانشین گل خوردیم

ما نتوانستیم از سه بازیکن که گرم کرده بودند و در ترکیب اصلی قرار داشتند، استفاده کنیم و سه بازیکن دیگر را جایگزین آنها کردیم. یکی از این سه بازیکن اشتباه کرد و گل خوردیم. البته او حق داشت، چون گرم نکرده بود. همچنین هم به دروازه بان ما اجازه بازی ندادند و دروازه بان ذخیره نداشتیم. اگر دروازه بان اصلی ما مصدوم می شد، باید دفاع وسط ما درون دروازه می ایستاد.

 

 

بدون تمرین و بدنسازی بازی کردیم

با این وضعیت بازی کردیم و خدا را شکر پیروزی شدیم. از بازیکنانم تشکر می کنم که بدون بدنسازی و تمرین بازی کردند. خیلی خوشحالم، این پیروزی حاصل تلاش مان بود و خیلی برایش زحمت کشیده بودیم.

 

 

در دیدار با پرسپولیس فقط دو بازیکن بزرگسال داشتیم

در دیدار مقابل پرسپولیس ما یازده بازیکن زیر 23 سال و فقط دو بازیکن بزرگسال داشتیم. در آن دیدار هیچ انتظاری از بازیکنانم نداشتم. طبیعی بود آن جوانان مقابل پرسپولیس نتوانند کاری کنند و تفکرم فقط این بود بازی آبرومندانه ای انجام دهیم . شاید باور نکنید بعد از بازی من فقط دو روز از بازیکنان تست گرفتم. مطمئنم این بازیکنان حرف های زیادی خواهند داشت.

 

 

من ریسک کردم 

فوتبال برای ما مربیان ریسک است. اگر قرار باشد در خانه بنشینیم و بیایند و بگویند مسئولیت فلان تیم را بگیر که کاری نکرده ایم. باید جایی از زندگی ریسک کنیم. دوستان ساعت 11 صبح به در خانه من آمدند و آنجا گفتند که نفت نماینده ایران در آسیاست. آنها عنوان کردند که شاید نفت از لیگ ایران حذف شود اتفاقی نیفتد، اما اگر از آسیا حذف شویم، اتفاقات زیادی رخ خواهد داد و شاید سهمیه ما در آسیا به خطر بیفتد. آقایان از من خواستند و من این ریسک را پذیرفتم و از این موضوع هم خوشحالم.

 

 

ما برای سال آینده برنامه داریم

حتماً شما شرایط تیم ما را در نظر خواهید گرفت. تیم های نفت در فصول قبل هم بدنسازی داشتند و هم بازیکنان خوبی جذب کرده بودند، اما ما رفته رفته آماده می شویم. برای سال های آینده برنامه داریم تا جزو پنج تیم بالای جدول باشیم و سهمیه آسیا را کسب کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال